07 May 2021 - Friday

Mezundan Al Haberi'21

Online
Mezundan Al Haberi'21

Event Details

 Genç Mühendisler Topluluğu olarak döneme çok güzel bir etkinliğimizle daha damga vuruyoruz. 7-8-9 Mayıs günlerinde topluluğumuzun gelenekselleşmiş etkinliklerinden biri olan Mezundan Al Haberi’21 etkinliğimiz ile sizlerleyiz.

 

► Topluluk olarak her yıl düzenlediğimiz Mezundan Al Haberi etkinliğinde, her biri Hacettepe Üniversitesinden mezun olmuş birbirinden başarılı isimleri konuk ederek siz tüm genç mühendislerin eğitim ve iş hayatına katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

 

♦ Mezundan Al Haberi’21 unutulmaz olacak. Neden mi?

 Çünkü, bu yıl ki konuşmacılarımız her biri alanında başarılı bir Hacettepeli olmanın yanı sıra Genç Mühendisler Topluluğunun eski birer üyesi. Konuşmacılarımız dünyanın farklı noktalarında farklı sektörlerde mühendislik üzerine deneyimlerini aktarmak için bizlerle olacak. Ayrıca Genç Mühendisler olarak size yararlı olmakla yetinmedik ve sizleri mutlu edecek şeyler üzerine de çalıştık. Peki bunlar neler mi?

⇒ Resmi instagram hesabımız olan @gmthacettepe üzerinden düzenlediğimiz bir çok harika çekiliş sizlerle.

⇒ Katılımcılarımıza birbirinde  özel hediyeler ve katılım sertifikası vermeyi de ihmal etmiyoruz.

 

♦ Kariyer basamaklarının farklı noktalarından mühendislerle buluşup, mühendislik üzerine geleceğinizi planlayabileceğiniz etkinliğimizde bizlerle olmak için tıklayınız.

 

Performers

Cenk Ulus - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi Mert Sürücüoğlu - HENSOLDT Taha Ali Koca - NETCAD Berkay Barın - AVL İzel Koçak - Polyak Eynez Meral Çetin - Nobel İlaç

07 May 2021 Friday 21:00

09 May 2021 Sunday 17:00


Online Event - Zoom

Event Promoter

Genç Mühendisler Topluluğu
Genç Mühendisler Topluluğu

Temelleri 2007’de Hacettepe Kimya Mühendisliği bölümünde atılan topluluğumuz 2014 yılında tüm mühendislik bölümleri için çalışmalar yapmaya başlamasıyla son halini almıştır.Kurulduğu ilk günden bu yana gerçekleştirdiği organizasyonlarla başta Hacettepe Üniversitesi olmak üzere Türkiye’nin öncü öğrenci kulüplerinin başında gelmektedir. Hacettepe Üniversitesi’ni diğer üniversitelerden ayıran sosyal hayatın temel taşlarından biri olan GMT’nin sene boyunca düzenlediği organizasyonlar mühendislikle ilgili olanları da barındırmakla beraber, herkese hitap edecek bir perspektife sahiptir.