15 May 2021 - Saturday

LGS'YE 1 AY KALA SORULARI SİZ SORUN

Online
LGS'YE 1 AY KALA SORULARI SİZ SORUN

Event Details

Hayal ettiğinizden tamamen farklı bir yıl oldu belki de sınava hazırlandığınız bu süreç ...

Yazsanız sayfalar dolduracak haklı sebepleriniz var; yeterince çalışamamış olmak, deneme sınavlarınızda beklediğiniz performası gösterememek ve hedefinizden uzaklaşmak için.

Evet yoruldunuz, evet bıktınız, artık hiçbir şey yapmak istemiyorsunuz veya stres ve kaygıdan yapamıyorsunuz.

Ancak 6 Haziran günü sebepleriniz değil tüm bunlara rağmen yaptıklarınızla yaklaşacaksınız hedeflerinize, yepyeni macera dolu keyifli yaşamımınızın kalan kısmına.

Öyleyse gelin kalan bu zaman diliminde sınava, kendinize dair neleri fark etmek size katkı sağlar bunlara bakalım.

Ya bu zamana kadar zor hatta imkansız görünen şeyleri başarmanın farklı bir yolu varsa ?

Ya son 1 ayda pratik, uygulanabilir araçlarla kendinize ivme katarak ve stresli olarak tanımladığınız bu süreci kolaylaştırarak ilerlemek mümkünse ?

Aktif katılımlarınızla bakış açılarınızı fark edeceğiniz, o bakış açılarını temizleyerek nelerin mümkün olacağına bakacağımız, sorularla farkındalıklar edineceğiniz uygulamalar ve ev oyunlarıyla eğleneceğimiz bu çalışmada olmak sana da heyecan verici geliyorsa bize katılabilirsin. Ya da kaldığın yerden devam edebilirsin.

Önemli olan sen neyi seçiyorsun?

*4 hafta boyunca her cumartesi saat 20:00 -21:30 arasında zoom üzerinde birlikte olacağız.Tekrar dinleyebilmeniz için her oturum sonrası ses ve video kayıtlarını sizlerle paylaşacağım.

Daha fazla kolaylık ve neşeyle...

Görüşmek üzere.

Pelin PETEK

15 May 2021 Saturday 20:00

05 June 2021 Saturday 21:30


Online Event - zoom

Event Promoter

Biletino Logo
Pelin Petek Questions For Organizer?

Hayatınızın her alanını kolaylaştıracak araçlar serisini içine eğlence, farkındalık ve muazzam ölçüde değişim katarak paylaşmak üzere sizlerleyim. Daha fazla kolaylık, neşe ve ihtişam için birlikte neler mümkün ?

Comments