22 May 2021 - Saturday

Uygulamalı Bütünleşik Dijital Pazarlama Eğitimi

Online
Uygulamalı Bütünleşik Dijital Pazarlama Eğitimi

Event Details

Bilginiz ne olursa olsun, eğitim 0'dan başlar. Diğer eğitimlere nazaran, eğitim reklamcılık ile değil; Kullanıcı Deneyimi ile başlar çünkü Kullanıcı Deneyimi iyi olmayan bir web sitesi reklam bütçesini çöpe atıyor demektir. İlk etapta, paranızı çöpe atmamayı öğreneceksiniz. Sonrasında, Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamcılığı, ardından da arama motorları üzerinde çalışmalar devam eder.

  • Katılımcılar, eğitim süresi boyunca kurulan WhatsApp grubunda istedikleri soruyu sorarlar.
  • Eğitim bittiğinde WhatsApp grubu kapanmaz ve eğitim sonrası yaşayacakları olası problemlerde de soru sormaya devam ederler..

Masaüstü bilgisayarlar, mobil telefonlar, diğer dijital medya platformları ve servisleri gibi çevrimiçi dijital teknolojilerden ve internetten faydalanan bir pazarlama türüdür.

90 ve 2000’ler boyunca markaların pazarlama için teknoloji kullanım şekilleri değişmiştir. Dijital platformlar, pazarlama planlarına ve günlük hayata giderek daha fazla dahil oldukça ve insanlar fiziksel mağazaları ziyaret etmek yerine dijital cihazları giderek daha fazla kullanmaya başladıkça, dijital pazarlama çok daha önemli bir yere sahip olmaya başladı.

Dünyada ve Türkiye’de E-Ticaret ivme kazanmaya devam ediyor, şirketler; işletmelerini dijitale taşımaya devam ediyorlar. E-Ticaret sektöründeki harcamalar 2019 yılına göre; 2020 yılında %85 büyüdü! 2021 hedefiyse 400 Milyar TL!

Durum böyleyken, şirketler bünyelerine Dijital Pazarlama Uzmanlarını ilave etmeye devam ediyor. Bunun yanı sıra girişimciler, dijital pazarlamanın inceliklerini öğrenmek istiyorlar!

Dahası : https://dpegitimi.com

22 May 2021 Saturday 17:00

27 June 2021 Sunday 17:00


Online Event - Zoom

Event Promoter

Bütünleşik Uygulamalı Dijital Pazarlama Eğitimi
Bütünleşik Uygulamalı Dijital Pazarlama Eğitimi Questions For Organizer?

6 Haftalık Dijital Pazarlama Eğitimi'ne kaydol sertiifkanı al, uygulamalı ve bütünleşik bir şekilde Dijital Pazarlamayı öğren. EĞİTİM SÜRECİ Bilginiz ne olursa olsun, eğitim 0'dan başlar. Diğer eğitimlere nazaran, eğitim reklamcılık ile değil; Kullanıcı Deneyimi ile başlar çünkü Kullanıcı Deneyimi iyi olmayan bir web sitesi reklam bütçesini çöpe atıyor demektir. İlk etapta, paranızı çöpe atmamayı öğreneceksiniz. Sonrasında, Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamcılığı, ardından da arama motorları üzerinde çalışmalar devam eder. Katılımcılar, eğitim süresi boyunca kurulan WhatsApp grubunda istedikleri soruyu sorarlar. Eğitim bittiğinde WhatsApp grubu kapanmaz ve eğitim sonrası yaşayacakları olası problemlerde de soru sormaya devam ederler.. NEDİR? Masaüstü bilgisayarlar, mobil telefonlar, diğer dijital medya platformları ve servisleri gibi çevrimiçi dijital teknolojilerden ve internetten faydalanan bir pazarlama türüdür. 90 ve 2000’ler boyunca markaların pazarlama için teknoloji kullanım şekilleri değişmiştir. Dijital platformlar, pazarlama planlarına ve günlük hayata giderek daha fazla dahil oldukça ve insanlar fiziksel mağazaları ziyaret etmek yerine dijital cihazları giderek daha fazla kullanmaya başladıkça, dijital pazarlama çok daha önemli bir yere sahip olmaya başladı.

Comments