30 May 2021 - Sunday

Erteleme

Online
Erteleme

Event Details

Erteleme

Eğitmen: Bahar Selman

Ertelemek, birçoğumuzun yaşadığı bir süreç ve eğer kendimizi fazlasıyla kaptırırsak,
bu potansiyelimizi açığa çıkarmamıza ve başarıya ulaşmamıza engel olabilir.
Kişinin yapması gereken işi, zamanı, enerjisi ve imkanı olmasına rağmen, bir ya da birkaç kez ertelemesi, işi yapmaktan kaçınması olarak tanımlanan erteleme hastalığı, kişinin günlük hayatına olumsuz etki eder.
Ertelemek kısa vadede bir problem haline gelmese de uzun vadede artık bir alışkanlık ve davranış haline gelebilir. Bu davranış döngüsüne girdiğimizde, rasyonel düşünceyi bırakır, zamanımızı boşa harcar ve en sonunda pişmanlık yaşarız.
Bu eğitimizde erteme kişiliğimizi saptayarak, buna yönelik hangi stratejileri geliştirebiliriz bunları öğreneceğiz. Eğer sen de, hayata tüm enerjini yansıtmak, hayallerini hedefin haline getirmek için gerekli adımları atabilmek istiyorsan bu eğitimi kaçırma!

Eğitim Detayları

Değişim Ustaları zoom hesabı üzerinden gerçekleştirdiğimiz canlı eğitimler için kaydınızı yaptıktan sonra, giriş yapacağınız linki ve canlı eğitim için ihtiyacınız olan bilgileri, etkinlikten en geç 3 saat önce e-posta adresinize göndereceğiz.

Sorularınız için nazkaya@degisimustalari.com adresine e-posta gönderebilir, 0534 666 70 99 numaralı WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

30 May 2021 Sunday 10:30

30 May 2021 Sunday 12:30


Online Event - Zoom

Event Promoter

Biletino Logo
Değişim Ustaları Questions For Organizer?

Kurumsal eğitim ve bireysel gelişim alanlarında alışılmışın dışında alternatifler sunan Değişim Ustaları öğrenme sürecini deneyimi odak noktasına alarak programlarını tasarlamaktadır. Program içeriklerini kurum kültürünüzü ve değerlerinizi gözeterek istenen davranış değişikliklerine yol açacak tekniklerle size özel düzenliyoruz.

Comments