19 May 2021 - Wednesday

Kitap Okuma Atölyesi: Simyacı

Online
Kitap Okuma Atölyesi: Simyacı

Event Details

Kitap Okuma Atölyesi: Simyacı

Atölye Lideri: Sinan Pekşen

Büyük Doğu klasiği olan Mevlana'nın ünlü Mesnevi'sinde yer alan küçük bir öyküden yola
çıkarak yazılan bu roman, yüreğinde Büyük Doğu klasiği olan Mevlana'nın ünlü Mesnevi'sinde
yer alan küçük bir öyküden yola çıkarak yazılan bu roman, yüreğindeçocukluğunun çırpınışlarını taşıyan okurlar için "klasik" bir yapıt haline geldi.

Simyacı, İspanya'dan kalkıp Mısır piramitlerinin eteklerinde hazinesini aramaya giden Endülüslü çoban Santiago'nun masalsı yaşamının öyküsü. Ama aynı zamanda bir "nasihatname".

+ Yazgına nasıl egemen olacaksın?
+ Mutluluğunu nasıl kuracaksın?

gibi sorulara yanıt arayan bir yaşam ve ahlak kılavuzu. Mistik bir peri masalına benzeyen bu
romanın, dünyanın dört bir yanında bunca sevilmesinin gizi, kuşkusuz bu kılavuzluk niteliğinden kaynaklanıyor.

Simyacı'yı okumak, herkes daha uykudayken şafak vakti uyanıp, güneşin doğuşunu izlemeye benziyor. Nasihatnamenin içerisindeki soruları kendi hayatınız için cevaplamaya hazır olun.

Eğitim Detayları

Değişim Ustaları zoom hesabı üzerinden gerçekleştirdiğimiz canlı eğitimler için kaydınızı yaptıktan sonra, giriş yapacağınız linki ve canlı eğitim için ihtiyacınız olan bilgileri, etkinlikten en geç 3 saat önce e-posta adresinize göndereceğiz.

Sorularınız için nazkaya@degisimustalari.com adresine e-posta gönderebilir, 0534 666 70 99 numaralı WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

19 May 2021 Wednesday 10:30

19 May 2021 Wednesday 12:30


Online Event - Zoom

Event Promoter

Biletino Logo
Değişim Ustaları Questions For Organizer?

Kurumsal eğitim ve bireysel gelişim alanlarında alışılmışın dışında alternatifler sunan Değişim Ustaları öğrenme sürecini deneyimi odak noktasına alarak programlarını tasarlamaktadır. Program içeriklerini kurum kültürünüzü ve değerlerinizi gözeterek istenen davranış değişikliklerine yol açacak tekniklerle size özel düzenliyoruz.

Comments