16 April 2021 - Friday

Troltunga Camping Gebze Çadır Konaklama

Kocaeli
Troltunga Camping Gebze Çadır Konaklama

Event Details


İlk şubesi Kazdağları'nın eteklerinde bulunan Türkiye'nin ilk zincir kamp tesisi Troltunga Camping'in ikinci halkası olan, iki yanınından dere akan ve etrafında hiçbir şehir yerleşkesi bulunmayan 200 dönüm üzerine kurulu, kamp ve karavanlı doğa sever misafirlerimiz için her şey düşünülmüş kompleks bir tesistir TtgGebze.
Kamp ve doğa hayatına ülkemiz genelinde bir düzen ve kalite getirmek için büyük adımlarla ilerlemeyi misyon edinmiş tesislerimizde kamp adına yapılacak her şey doğanın sunmuş olduğu imkanlar doğrultusunda en ince detaylarına kadar düşünülmüştür.
Burada her şey sana göre, burası #seninkampın.
-
TtgGebze is the second branch of Troltunga Camping which is the first branch of Turkey's first chain of camping facility located in the foothills of Mount Ida. This is a complex facility with a stream flowing from both sides and built on 200 decares of land with no city campuses around it, and everything is thought out for our nature lovers with caravans and campers. In our facilities, which have taken great steps to bring order and quality to the camp and nature life throughout our country, everything to be done in the name of the camp is thought to the finest details in line with the opportunities offered by nature.
Everything here is for you, this is #yourcamp.

16 April 2021 Friday 10:00

25 April 2021 Sunday 21:00


Troltunga Camping Gebze, Alihocalar, Körfez/Kocaeli, Türkiye, Körfez, Kocaeli


View Map

Event Promoter

Comments