03 July 2021 - Saturday

FELSEFE İLE İYİLEŞME KAMPI

Balıkesir
FELSEFE İLE İYİLEŞME KAMPI

Event Details

İyi Yaşam Akademisi'nin eşsiz doğasında, kadim zeytin ağaçlarının gölgesinde, "Felsefe ile İyileşme Kampı"na katılmaya ne dersin? Ayvalık'ın doğa harikası olan sahil kasabası Altınova'da; Sosyolog/Yazar Dağhan Dönmez danışmanlığında, Stoa Felsefesini konuşacağız. Üstelik, organik bahçe mahsüllerinden elde edilen Antik Yunan'a ait şifa çayları eşliğinde!

"Seni olaylar değil, olaylara bakışın üzer," diyordu Epiktetos. Modern zamanlarda yeniden hatırlanan, Antik Yunan'ın bu köklü felsefesini, pratik örnekler üzerinden konuşacağımız kampta, sınırlı sayıdaki katılımcı ile açık alanda, kendimize dair içsel bir yolculuğa çıkacağız. Mutluluk, kaygı, iyi yaşamak, denge, ilişkiler, zaman yönetimi gibi kavramları, Stoacı filozofların metinlerine başvurarak ele alacak ve  yaşamımıza katkı sağlayacak pratik çözüm yollarını birlikte bulacağız. İki günde toplam altı saat sürecek Felsefe Kampı'nda, enfes bir doğanın ortasında, kadim şifalı çaylar içecek ve çok keyifli anlar geçireceğiz.

Bu kamptan sonra, bambaşka biri olacaksın!

Sen de aramıza katıl.

Not: Felsefe ile İyileşme Kampı'na katılanlar için, anlaşmalı otellerde çok uygun fiyatlarla konaklama imkânı sağlanacaktır.

Bilgi için: 0533 523 30 44

Belmin Savaşkan.

03 July 2021 Saturday 10:00

04 July 2021 Sunday 13:00


İyi Yaşam Akademisi, Altinova, Altınova, Ayvalık/Balıkesir, Türkiye, Ayvalık, Balıkesir


View Map

Event Promoter

DDI AKADEMİ
DDI AKADEMİ Questions For Organizer?

Felsefe, edebiyat, sinema başta olmak üzere, ilişkiler, kendine liderlik, özmotivasyon gibi alanlarda disiplinlerarası eğitim ve seminerler düzenleyen, ortak üretim alanı.

Comments