04 April 2021 - Sunday

İş ve Yaşamda Eril-Dişil Enerji Dengesi

Online
İş ve Yaşamda Eril-Dişil Enerji Dengesi

Event Details

(Bu atölye kadınlara özeldir) (Nisn Ayındaki 4 atölyemi alana 1 tanesi bedeva. 3 atölyeyi burdan alın, bana [email protected] 'a mesaj atın. Bu teklif tek kişi için geçerlidir. Arkadaşla alım özelliğinde geçerli değildir.)

Son zamanlarda ya da uzunca bir süredir yorgun, işinden, yaşamından tatminsiz,, ne yapsanız istediğiniz mutluluğu ve tatmini yaşıyor hissetmiyor musunuz?

Kolaylıkla çevrenize, işinize veriyor ama almada sorun yaşıyor musunuz? Bu para, maaş, sevgi olabilir. Belki de katkılarınızla görülmediğinizi düşünüyorsunuz.

Hayatınızda birşeylerin eksik oldğunu hissediyorsunuz ama ne olduğunu henüz anlamlandıramadınız.  

Kendiniz ile ilişkiniz nasıl? Kendinizi görüyor musunuz? Anlıyor musunuz?

Özellikle günümüz iş dünyasında kadınlar kendilerini çok yapma, çok verme, sonunda yorgunluk, hissizlik, küskünlük ve hatta psikosomatik hastalıklar ile uğraşır durumda buluyorlar. 

Bu durumda büyük ihtimalle eril-dişil dengeniz bozulmuş, kendi dişil doğanızdan koğmuş ve daha çok eril enerjiye geçmiş olabilirsiniz.

Eril- Dişil Enerjiyi hiç duydunuz mu? Ya da Yin-yang. Maskülen-Feminen. 

Dünyamızın sistemi ikilik düzendedir ve bunu en iyi anlatan Eril-dişil sistemdir. 

Doğunun Çin- Hint felsefesi ile bezenmiş, eril dişil enerjiyi iş ve yaşamınıza nasıl uygulayacağınızı ve dişil enerjinizi dengeye getirmeyi bilmek ister misiniz?

Enerjinizde dengesizlikler olduğunda, kaçaklar olduğunda, fazlalık ve azlık olduğunda neler hissettiğinizi ve nasıl dengeye getireceğinizi bilmek ister misiniz?

2.5 saatlik atölye çalışmasında yine hayatınızı dönüştürücü bir konuya giriyoruz. 

Gelin bu 2.5 saatlik atölyeyi kendinize verin, 

Kendinizle, dişil enerjinizle temasınız artısın, daha mutlu, doyumlu bir yaşam sürün.

Atölye ön satış imkanlarından faydalanın. İlk 5 kişiye 50 TL,

Arkadaşınız ile gelirseniz iki kişi 100 TL, (bilet aldıktan sonra bana [email protected] 'a mail atmanızı rica ederim).

Normal fiyatı 80 TL.

Atölye Sunucusu:

Nilgün YETİŞ- Dönüşüm Koçu- Uçak Mühendisi

Kendi iş yaşamındaki mutsuzluk ve sıkıntılarına 2006 yılında başlamış olduğu keşif yolculuğuna çıktı. 2006 yılından itibaren içinde Şiddetsiz İletişim de olmak üzere çeşitli eğitimlere katıldı.

Yazmayı sever. Vakit buldukça resim yaparım, farklı yemekleri icat etmeyi sever.

Hayalindeki anlamlı yaşamı iş ve yaşamı tasarımında ve gerçekleştirmek isteyenlere koçluk ve kolaylaştırıcılık yapmaktadır.

En önemli yeteneklerinden biri insanların içindeki görünmeyen, açığa çıkmamış potansiyellerini görmek, açığa çıkarmalarına yardımcı olmak ve daha yüksek bir yerden performans göstererek, daha mutlu, keyifli bir hayat yaratmalarına katkıda bulunmak.

2010 yılında yine iş yaşamında yaratıcılığın kısıtlı olmasının verdiği sıkıntı ile minyatür daha sonra müzik çalışmalarına başladı. Serbest resimle devam ederek bu güne kadar 3 karma sergiye katıldı. Bunun yanında sitesinde blog yazıları ile de izleyenlerine paylaşımlarda bulunmaktadır. 

2010 yılında aldığı "Feminen Enerji Eğitimi"nden sonra,  2011 yılında Carl Jung ve Geştalt uygulamaları ve Dışavurumcu Sanat Terapisi ile yolları kesişti ve hayatında dönüşümsel etki yarattı. İşinden ayrılarak koçluk eğitimi aldı, dönüşüm koçluğu faaliyetlerine başladı. Şimdi hem koçluk, hem atölye çalışmaları ile yaşamına çok daha keyifli bir düzlemde devam etmektedir. 2010 yılından itibaren Avi Goren Bar, Jane Groover, Aylin Kafalı Deniz, Diedm ÖZTABAK, Meltem REYHAN, Ünal GÜNER gibi çeşitli ulusal ve uluslararası koç ve eğitmenlerden Dişil Enerji çalışmaları ve grup çalışmalarına katılmıştır. 

Çalışmalarımı takip etmek isterseniz sizlerle aşağıdaki sosyal medya hesaplarımdan bağlantı kurmaktan memnuniyet duyarım:

Linkedin'den bağlantı için https://www.linkedin.com/in/nilgunyetis/

İnstagram: https://www.instagram.com/nilgun.yetis/

Çalışmalarımı incelemek, yazılarımı okumak için web sitemi ziyaret edebilirsiniz.. www.nilgunyetis.com

Youtube kanalıma abone olarak yayınlarımı takip etmek için: https://www.youtube.com/channel/UCkkt4Qq0jfDg6-CIU0zmpsA

Linkedin Dönüşüm Liderleri Grubuma katılmak için: https://www.linkedin.com/groups/13504077/

Performers

Nilgün YETİŞ-Dönüşüm Koçu

04 April 2021 Sunday 11:00

05 April 2021 Monday 02:25


Online Event - Zoom

Event Promoter

Nilgün Yetiş Dönüşüm Koçluğu
Nilgün Yetiş Dönüşüm Koçluğu

"Anlamlı yaşam, anlamlı iş" mottosu ile yola çıkarak iş yaşamının profesyonellerine iş ve yaşam tatmini, hedeflerine ulaşmalarında, performanslarını açığa çıkarma ve geliştirmede yardımcı olmaktadır.