25 March 2021 - Thursday

Back to Retro: 80's

Online
Back to Retro: 80's

Event Details

Bu ders kapsamında 80lerin müzikleri eşliğinde, o dönemi hatırlatan hareketlerle dans edip eğlenirken, bir yandan da ter atıp hafifleyeceğiz.

Sevdiğin şarkılar, seveceğin hareketlerle buluşmak için seni çağırıyor! 80lerin enerjisiyle coşmak isteyen herkesi bekliyoruz!

Etkinlik Zoom platformunda gerçekleşecektir.

Performers

Ezgi Türker Ufuk Şenel Şima Uyar

25 March 2021 Thursday 19:30

25 March 2021 Thursday 20:30


Online Event - Zoom

Event Promoter

purespace
purespace

Purespace bütün kültür ve sanat disiplinlerinde yaratıcı dönüşüme önayak olan ve arşivleyen, çok-disiplinli ve kapsayıcı bir oluşumdur. Çok yönlü bakışın gerekliliğine inanarak, sanatsal üretimlerin artması ve bu alanda istihdam yaratılması için kolaylaştırıcı bir rol üstlenerek, günümüzde/şimdide sanatçının konumunu daha güvenli bir zemine taşımak için alan yaratmayı amaçlar. Tematik konseptler üzerinden kendi çalışma ve araştırma alanlarını oluşturur. Araştırmak, öğrenmek, deneyimlemek, üretmek kelimelerinin projeksiyonlarında ilişkiler geliştirir. Purespace, beden odaklı çalışmalara ve araştırmalara yer vererek atölyeler ve ulusal/uluslararası konuk sanatçı programları organize eder. Günümüz sanatçılarının işlerinin sergilenmesi için alan sunar. Purespace buluşma noktaları yaratır. Bilgi paylaşımı ve deneyimi için aracı olur ve benzer temalarda konuşmak için kolaylaştırıcı rol üstlenir. Hem güncel hem geleneksel yöntemlerle araştırma ve deneyim için köprü kurar.