13 March 2021 - Saturday

Beral Fişekçi ile 'teslimiyet, kabulü anlamak ve ayna çalışması'

Online
Beral Fişekçi ile 'teslimiyet, kabulü anlamak ve ayna çalışması'

Event Details

 

Nasıl bir noktadayız biliyor musunuz? Sanki elimizde bir terazi var. Bir tarafımız teslim ol, bi bırak bakalım neler olacak bir gör ve kabulü anla, bu nasıl bir şey fark et diyor, diğer tarafımız görmezden gel, boş ver, yok say, konuları, duyguları batır, baskıla diyor. .

Eğiliminiz hangi tarafta olsun istersiniz? Hangi tarafın deneyimi sizin daha kolay ilerlemenize, yeni başlangıçları fark etmenize yardımcı olacaktır?

.

Seçim sizin.

Ben hatırlatmış olayım ki bu yeni ay zamanında yaşadığınız deneyimlerin içindeki ilahi rehberliği duyabilmeniz için içinizdeki şamanik yanı açığa çıkartmak, yaradandan beklediğimiz adalet arayışınızı ona teslim olarak başlatmak ve ilahi rehberliği maddesel dünyaya indirme bilincini ve farkındalığını kullanmaya uyanmak, sizi adeta titretip, kendinize getirecek ve sizi yeniliklere, önümüzdeki süreçlere hazırlayacaktır. .

13 mart 2021 ctesi akşamı teslimiyet ve kabul üzerinde konuşalım istiyorum.

Teslimiyet ve kabul nedir? teslimiyetin çaba ile, günlük gerçeklikleriniz ile ilişkisine nasıl bakalım?, kabulün sınırları nerede başlıyor nerede bitiyor?

bi gözden geçirelim. Hareketsizlik midir mesela teslimiyet, durmak ve beklemek midir? Teslimiyet ve kabulün içindeki sorumluluk nasıl çalışır?

ve bir ayna çalışması yapalım.. gelirken yanınıza şöyle bir ayna getirmenizi rica ediyorum..

sevgiler

 

 

 

13 March 2021 Saturday 21:00

13 March 2021 Saturday 22:30


Online Event - zoom

Event Promoter