13 March 2021 - Saturday

FIRST-HAND WEBİNARI

Online
FIRST-HAND WEBİNARI

Event Details

Türkiye’nin bir öğrenci topluluğu tarafından düzenlenen en geniş kapsamlı Dijital Sanat Tasarım Webinarı First-Hand yurt içinden ve yurt dışından çeşitli tasarımcı ve yöneticileri bir araya getiren bir organizasyondur. Bu organizasyon MID Öğrenci Topluluğu tarafından ulusal ve uluslararası geniş bir planlama ağıyla oluşturulmaktadır.

First-Hand tasarımcıları ve tasarıma ilgisi olan bireyleri ortak bir paydada buluşturarak sanat, tasarım, üretim, mimari ve yönetim alanlarından çeşitli bilgilerin kazandırılmasını amaçlamaktadır.

Program; endüstriyel tasarım, moda, görsel iletişim tasarımı, mimari, yönetim başta olmak üzere çeşitli alanlarda atölyeler, panel ve konferanslar ile bu yıl 13-14 Mart’ta dijital platformlar da düzenlenecektir.

 

Etkinlik programı ve konuşmacılara First-Hand Tanıtım Kataloğundan veya Medipol Innovation Design sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

-Etkinlik sonunda onaylı e-sertifika verilecektir.

-Atölyeler sınırlı kontenjan ile düzenlenecektir. 

-Atölye ücretlerinden elde edilen gelirin bir kısmı gönüllüsü olduğumuz Sivil Toplum Kuruluşlarının fonlarına aktarılacaktır.

-Atölye sonunda onaylı e-sertifika verilecektir.

-Etkinliğe okul, bölüm, sınıf ayrımı olmadan bütün öğrenciler davetlidir.

-E-Sertifikaların tarafınıza ulaşabilmesi için mutlaka webinar kategorisinden bilet alınmış olması gerekmektedir.

-Topluluğun Youtube kanalına abone olmayı unutmayın :)

-----------------

Atölye başvurusu yapmadan önce mutlaka gün ve saatini kontrol ediniz!

Stil Teknikleri Atölyesi - 13 Mart 12.00-13.00

Online Tepki Atölyesi - Görünmez Kentler - 13 Mart 14.00-15.30

Bir Müze Trajedisi - 13 Mart 16.30-17.30

Karikatür Deneyimi - 13 Mart 17.00-18.00

İllustrasyon Atölyesi - 14 Mart 13.30-14.30

Mandala Atölyesi - 14 Mart 13.30-14.30

Kaçuv: Empati Atölyesi - 14 Mart 14.45-15.30

Portfolyo Atölyesi - 14 Mart 18.30-19.15

-----------------

Detaylı bilgi için bizlere [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Program detayları ve konuşmacılar için FIRST-HAND KATALOĞUMUZU inceleyebilirsiniz!

FIRST-HAND KATALOG

Performers

SEHER OYA AKMAN RÜYA AKYOL HÜSEYİN ATİLLA DİKBAŞ FAHRETTİN ERSİN ALACA ELİF EZGİ ERDEM MEHMET MEHMETALİOĞLU PINAR SEYHAN DEMİRDAĞ ELİ BENSUSAN ELİF ATMACA BADE GAYE TUNA YASEMİN SİNEM KÖSELECİOĞLU BİLGE NUR SALTIK EMRE URFALI MEHTAP YILDIZ ETHEM ONUR BİLGİÇ SERTAÇ ERSAYIN ATİLLA ALIŞKAN EMRE KUZLU GÜVEN ÇATAK ÖZGÜR MUTLU ÖZ BERK KAPLAN SEDAT ÖZTÜRK ÖZGE FATI TOLGAHAN TOSUN FULDEN DEHNELİ BİRNUR ŞAHİN GÖKÇE ÖZDEN EREM BİLGEN DELİORMANLI BARIŞ KEKİLLİ ZEYNEP OCAL SENEM YILDIRIM GÖKÇE YAVAŞ ÖNAL ASLIHAN AKSUN MEDYA GÜNER MERVE ERBİLGİÇ

13 March 2021 Saturday 10:00

14 March 2021 Sunday 21:00


Online Event - Youtube

Event Promoter

Biletino Logo
MEDIPOL INNOVATION DESIGN TOPLULUĞU

İstanbul Medipol Üniversitesi’nin bünyesinde Dr. Seher Oya Akman danışmanlığı ve desteğiyle, Endüstri Ürünleri Tasarımı öğrencileri tarafından kurulan ilk ve tek topluluk özelliği taşıyoruz. Topluluğumuz çeşitli bölümlerden öğrencileri bulunduran, tasarımcıları ve tasarıma ilgisi olan her bireyi birleştirmeyi amaçlayan bir topluluk olmasıyla beraber başta Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültemiz bölümlerini kapsayıcı rol üstlenmekle birlikte Medipol Üniversitesinin çeşitli bölümlerinden de öğrencileri fakülte ayrımı olmadan birleştirici köprü görevi görüyoruz. Resmi olarak kurulduğumuz günden bu yana kısa zaman içerisinde üniversite içerisinin yanı sıra üniversite dışında da adından söz ettiren topluluğumuz İstanbul Medipol Üniversitesi içerisinde en çok gelecek vadeden ve emin adımlarla hızla büyüyen toplulukların başında gelmektedir.