08 April 2021 - Thursday

İyi Festival - EYVAH! KONTROLSÜZCE YİYORUM

Online
İyi Festival - EYVAH! KONTROLSÜZCE YİYORUM

Event Details

Eyvah kontrolsüzce yiyorum !

Son dönemlerin, özellikle pandemi döneminin en büyük yeme problemi tıkınırcasına yeme ya da başka bir şekilde yeme atakları tam olarak sözlük anlamı ; yemekte kontrol kaybı diyebiliriz. Kimimiz farkındayız problemimizin kimimiz ise hala çözümü kısıtlama ve daha az yeme de arıyoruz çünkü problemi : İRADESİZLİK olarak görüyoruz. Yeme ataklarının duyguları yönetememe, kendimle konuşma şeklim, kişiliğim, yanlış diyet davranışları, bozulan beden algısı gibi pek çok nedeni ya da tetikleyicisi olabilir. Bu içerikte bizi bu noktaya getiren nedenleri konuşupnormal yeme davranışlarına nasıl dönebilirizi değerlendireceğiz ?

Kontrolsüz yeme nedir ?

İrade nedir ? İradenin yemek seçimindeki rolü?

Tıkınırcasına yeme ya da yeme atakları nedir ?

Nasıl ortaya çıkar ?

Tetikleyiciler ne yada neler ?

Aşırı kısıtlayıcı 'şok' diyetler nasıl etkiler ?

Yeme ataklarımı nasıl çözebilirim ?

İyi Festival - İyi Yaşam Festivali'nde Neler Bulacaksınız?
Sağlıklı Beslenme İçin: Detoks tarifleri, akdeniz diyetli, if diyeti (aralıklı oruç) kısacası sağlıklı ve fit bir beden için size iyi gelecek beslenme çeşitleri, Enerjik ve Güçlü Hissetmeniz İçin: Dans, fitness, kardiyo, pilates, yoga, kahkaha yogası, fonksiyonel tıp, nefes teknikleri, Göksel Cisimlerin Konum ve Hareketlerini Keşfetmeniz İçin: Doğum haritası, karma astroloji, yıldız haritası, haritalarda aşk ve evlilik, gezegenler konusunda yolunuzu aydınlatacak astrologlar, Zihninize ve Ruhunuza İyi Gelmesi İçin: Mindfulness, meditasyon, wellness, özgüven yükseltme, aile ilişkileri, alışkanlıklar, terapi, aşk ve ilişkiler, NLP, çocukluk travmaları ve İYİ YAŞAM üzerine birçok online eğitim, online seminer ve online etkinlikler Biletino İYİ FESTİVAL’de!


Bu eğitime katılmak için bilet alarak Boyner Askıda İyilik projesine siz de katkı sağlayabilirsiniz.

Askıda İyilik Projesi

Boyner iyilik hareketini büyütmek, Boyner müşterilerini iyiliğe teşvik etmek hedefiyle Lokman Hekim Sağlık Vakfı iş birliği ile 2016 yılında “Askıda İyilik” projesini hayata geçirdi. “Askıda İyilik” projesinde, tüketiciler Boyner mağazalarından ya da boyner.com.tr’de 30 TL olarak satışa sunulan “İyilik Paketleri”nden alabiliyor. Alt ve üst giyimden oluşan ve Boyner’in de aynı oranda katkıda bulunduğu İyilik Paketleri Lokman Hekim Sağlık Vakfı aracılığı ile ihtiyaç sahibi çocuk ve yetişkinlere ulaştırılıyor. “Askıda İyilik” projesi ile bugüne kadar 50 bine yakın iyilik paketi ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Performers

DYT.PSK. NAZLI İLAYDA YÜKSEL DÖNMEZ

08 April 2021 Thursday 20:00

08 April 2021 Thursday 21:30


Online Event - ZOOM - İyi Festival

Event Promoter