20 March 2021 - Saturday

DUYULAR ATÖLYESİNE ÇAĞRI

Online
DUYULAR ATÖLYESİNE ÇAĞRI

Event Details

MERHABA SEVGİLİ DOSTLAR

Ben uzman psikolog BURÇİN DEMİRKAN; bu günlerde biraz daha öfkeli olabiliyor muyuz, acaba biraz daha kaygımız yüksek mi, sabah kalktığınızda keyifsizmisiniz, ya da uykularınız kaçabiliyor mu, bunları yaşıyorsanız eğer, bunlar sizin duygularınızla ilgili olabilir.

En önemlisi hangi duygu sizi uykusuz bırakıyor, hangi duygu sizi keyifsiz yapıyor, hangi duygu yaşamdan keyif almanızı, çalışmanızı, hayal kurmanızı engelliyor. İlk adım bunun adını koymak, duyguları tanımak, kendi duygularınızı fark etmektir. O zaman nerden başlamalı; duyguları tanımak ve kendi duygularınızın farkına varmak, şifalanmak için ilk adım. Evet, başlangıç bu.  Yetişkinler duygu adlarını bilmiyorlar, birçok yetişkin temel duyguları bilmiyor, diğer geniş perspektifte duyguları tanımlayamıyor, daha kavramsal olarak bilmediği bir şeyi kendinde nasıl tanımlayacak.

O zaman hep bilinçte kalmış bir halle kendi duygularını, mutsuzluklarını, nasıl fark edecek? Peki bu deneyimden yola çıkarak ne yapıyorum; bu deneyimden yola çıkarak duygu grupları kuruyorum. İstiyorum ki; hepimiz gruplar halinde oyunlarla, etkinliklerle, kendimize yolculuk yapalım, duygularımızı fark edelim, duyguları kavramsal olarak da, yaşamsal olarak da deneyimleyelim ve problemin kaynağını kendimiz bulalım.

SÖZ ŞİFADIR, ŞİFALANMAK İÇİN BİRLİKTE OYUN OYNAMAYA NE DERSİNİZ ?

--------------------

#onlineetkinlik #onlineeğitim #psikologetkinlikleri #şifa #kaygıyönetimi #duyularatölyesi

Performers

UZMAN PSİKOLOG BURÇİN DEMİRKAN

20 March 2021 Saturday 13:00

20 March 2021 Saturday 14:30


Online Event - DUYGU ATÖLYESİNE ÇAĞRI

Event Promoter