18 February 2021 - Thursday

UYGULANABİLİR ZAMAN YÖNETİMİ EĞİTİMİ

Online
UYGULANABİLİR ZAMAN YÖNETİMİ EĞİTİMİ

Event Details

Merhaba Genç Mühendisler,

 "Zamanı öldürmek, en pahalı harcamadır." demiş Balzac. Bizde bu sözden yola çıkarak iş ve meslek danışmanı Taner Beter ile birlikte "Uygulanabilir Zaman Yönetimi" üzerine harika bir eğitim ile karşınızdayız.

 Zaman yönetimi zamanımızın, amaçlarımızın, sorumluluklarımızın, zevklerimizin ve sosyal yaşamımızdaki etkinliklerimizin bir arada yürütülebilecek bir biçimde planlanması anlamına gelmektedir. Eğer siz de bunlar gibi çoğu şeye zaman ayırmak istiyorsanız bu eğitimimiz tam size göre.

♦ Bu eğitimimizde neler öğreneceğiz ?

⇒ Zaman yönetimi nedir ?
⇒ Kanbar tekniği nedir ve nasıl uygulanır ?
⇒ Kaç plandan oluşur?


♦ Etkinlik kayıt linki: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScs3-kWHRPsbjkcthUg15ywyPIIVZJnFwecsMc9kmHMRbn2Sw/viewform

 

Performers

Taner BETER

18 February 2021 Thursday 19:30

18 February 2021 Thursday 20:30


Online Event - Zoom

Event Promoter

Genç Mühendisler Topluluğu
Genç Mühendisler Topluluğu

Temelleri 2007’de Hacettepe Kimya Mühendisliği bölümünde atılan topluluğumuz 2014 yılında tüm mühendislik bölümleri için çalışmalar yapmaya başlamasıyla son halini almıştır.Kurulduğu ilk günden bu yana gerçekleştirdiği organizasyonlarla başta Hacettepe Üniversitesi olmak üzere Türkiye’nin öncü öğrenci kulüplerinin başında gelmektedir. Hacettepe Üniversitesi’ni diğer üniversitelerden ayıran sosyal hayatın temel taşlarından biri olan GMT’nin sene boyunca düzenlediği organizasyonlar mühendislikle ilgili olanları da barındırmakla beraber, herkese hitap edecek bir perspektife sahiptir.