07 April 2021 - Wednesday

İyi Festival - Asıl Problem Para Değilse?

Online
İyi Festival - Asıl Problem Para Değilse?

Event Details

DAHA İYİ BİR YAŞAM İÇİN YA ASIL PROBLEM "PARA" DEĞİLSE ? 

- Bütün mesele PARA olmasaydı  sen neyi seçerdin ?

Bugüne kadar hiç düşündünüz mü ? Parayı nasıl yaratıyorsunuz ? 

Para stresinden mi ? Yoksa OLduğunuz enerji olan Para OLma enerjisinden mi ? 

Yoksa hala parayı yaratamadığını düşünenlerden misiniz ? 

Siz bir enerjisiniz ve Parada bir enerji ? 
Hangi enerjileri alıp kabul etmeye gönüllü değilsiniz ki, alıp kabul edebilseydiniz Para ile aranızda oluşan mesafeyi yok edebilirdiniz ?

Parayı Sonsuz Varlığından büyük yaptığın her bir alana bakmaya gönüllü olan sizlerle birlikte paranın ötesinde neyi yaratabiliriz?

Ötesinde bir hayat için başka neler mümkün?

OLmaya gönüllü Olduğundan daha büyük olmayı alıp kabul edebilen herkese ve daha fazlasına davet olmayı seçiyorum. 

Hadi parayla eğlence yaratalım :) Birlikte başka neler mümkün ? 

Not : paraya dair yazdığım kitabım çok yakında raflarda yerini alacak :)

İyi Festival - İyi Yaşam Festivali'nde Neler Bulacaksınız?

Sağlıklı Beslenme İçin: Detoks tarifleri, akdeniz diyetli, if diyeti (aralıklı oruç) kısacası sağlıklı ve fit bir beden için size iyi gelecek beslenme çeşitleri, Enerjik ve Güçlü Hissetmeniz İçin: Dans, fitness, kardiyo, pilates, yoga, kahkaha yogası, fonksiyonel tıp, nefes teknikleri, Göksel Cisimlerin Konum ve Hareketlerini Keşfetmeniz İçin: Doğum haritası, karma astroloji, yıldız haritası, haritalarda aşk ve evlilik, gezegenler konusunda yolunuzu aydınlatacak astrologlar, Zihninize ve Ruhunuza İyi Gelmesi İçin: Mindfulness, meditasyon, wellness, özgüven yükseltme, aile ilişkileri, alışkanlıklar, terapi, aşk ve ilişkiler, NLP, çocukluk travmaları ve İYİ YAŞAM üzerine birçok online eğitim, online seminer ve online etkinlikler Biletino İYİ FESTİVAL’de!


Bu eğitime katılmak için bilet alarak Boyner Askıda İyilik projesine siz de katkı sağlayabilirsiniz.

Askıda İyilik Projesi

Boyner iyilik hareketini büyütmek, Boyner müşterilerini iyiliğe teşvik etmek hedefiyle Lokman Hekim Sağlık Vakfı iş birliği ile 2016 yılında “Askıda İyilik” projesini hayata geçirdi. “Askıda İyilik” projesinde, tüketiciler Boyner mağazalarından ya da boyner.com.tr’de 30 TL olarak satışa sunulan “İyilik Paketleri”nden alabiliyor. Alt ve üst giyimden oluşan ve Boyner’in de aynı oranda katkıda bulunduğu İyilik Paketleri Lokman Hekim Sağlık Vakfı aracılığı ile ihtiyaç sahibi çocuk ve yetişkinlere ulaştırılıyor. “Askıda İyilik” projesi ile bugüne kadar 50 bine yakın iyilik paketi ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

07 April 2021 Wednesday 19:00

07 April 2021 Wednesday 20:30


Online Event - ZOOM

Event Promoter

Fidan Güzel
Fidan Güzel Questions For Organizer?

Nefes ve Ötesi’nde yaklaşık 10 senedir bu alandaki bilgi, birikim ve aldığım eğitimlerden yola çıkarak bireylerin yaşamlarında, bulundukları zor gibi görünen deneyimlerin içinden kolaylıkla geçmeleri için “kolaylaştırıcı” rolü oynuyorum. Bireylerin “KENDİSİ OL”ması yolunda bildiklerini bilmeleri konusunda onları güçlendiren, içlerindeki gücü hatırlamaları konusunda onlara kendi ışıklarını yansıtan bir aynayım. Nefes , enerjileri Access Consciousness araçları olan Bars, Facelift Foundation gibi eğitimler veriyorum. Aynı zamanda Öz'e Yolculuk kampları ve BİR'lik Bilincine Yolculuk Turları düzenliyorum. Bundan daha iyi nasıl olur ? “Kendine olan yolcuğunda ; Ben ancak ayna olurum seni sana yansıtan.Ve benim sorumluluğum kendimi dönüştürmektir ki , beni her gördüğünde kendi mükemmelliğine bakabilesin. Mucize SENsin !. Fidan Güzel TBF Nefes koçu & Eğitmen Access Consciousness CF, AFF, BPF Yaşam Koçu Hakkımda daha detaylı bilgi almak istiyorsan www.nefesveotesi.com

Comments