05 March 2021 - Friday

Nikki Wild Zoom Party

Online
Nikki Wild Zoom Party

Event Details

Rock müzik alanında dünya çapında bir ünü olan Nikki Wild 26 Şubat Cuma gecesi evlerinize konuk oluyor. Zoom üzerinden gerçekleşecek bu online partiyi kaçırmayın. 

Nikki Wild Kimdir?

Punk Levent veya Nikki Wild adıyla tanınan Levent Koçkar, 1970 yılında İsviçre’de dünyaya gelmiştir. Hayranları tarafından One Man Band olarak tanımlanan ve Glam Rock, 80’s Rock denince Türkiye’de akla ilk gelen isimlerden biri olan Nikki Wild, müziğe 6-7 yaşlarında evde Elvis Presley ve Johnny Cash gibi starların plaklarını dinleyerek başlamış.

1988’de Yeşilköy'de bir otelde cankurtaranlık yaptı. 19 yaşında Bodrum'da plaj işletti. Pek çok barda barmenlik, DJ'lik yaptı. Bir gün süren bir garsonluk macerası da oldu. Kliplerde oynadı. Siyaset Meydanı, Dr. Stress, A Takımı gibi tartışma programlarına çıktı. Türkiye'ye konser vermeye gelen gruplara asistanlık yaptı.

Radyo programları yapmaya devam eden Dj Nikki Wild, şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan ve sunuculuğunu Enis Arıkan'ın yaptığı Benimle Söyle adlı şarkı yarışmasında jüri üyeliği yaptı.

05 March 2021 Friday 22:00

06 March 2021 Saturday 00:00


Online Event - Zoom

Event Promoter