10 February 2021 - Wednesday

GENÇ MÜHENDİSLERLE PHOTOSHOP EĞİTİMİ

Online
GENÇ MÜHENDİSLERLE PHOTOSHOP EĞİTİMİ

Event Details

 Genç Mühendisler Topluluğu olarak yine harika bir eğitimle karşınızdayız. Bu sefer ki eğitimimizin başlığı Photoshop.

 Photoshop, önceden oluşturulmuş grafiklerinizi ve fotoğraflarınızı vektörel olarak değiştirip yapılandırabileceğiniz bir resim editörüdür. 

 Peki photoshop hangi alanlarda kullanılır ?

Basılı medya başta olmak üzere renk ve görsellerle uğraşan grafik tasarımcılar, web tasarımcılar, fotoğrafçılar, mimarlar, sanatçılar, editörler, blog yazarları, sosyal medya sorumluları, reklam tasarımcıları, sunumlarını etkileyici hale getirmek isteyen konuşmacılar gibi çok geniş bir kitleden söz edebiliriz. Photoshop kullanım alanı, photoshopla yapılabilecekler gibi sadece hayallerle sınırlıdır. Bu noktada photoshop ne işe yarar dersek, insanlara kelimelerle anlatamadığınız herşey için kullandığımız bir araç olduğunu da söyleyebiliriz.

Sizler de kendinizi her alanda geliştirmek istiyorsanız photoshop eğitimimizle bu hayalinize bir adım atabilirsiniz. Eğitimimize her biriniz ücretsiz olarak katılabilirsiniz, herkesi bekliyoruz.

 Tarih: 10 Şubat

 Saat: 17:00

 Kayıt Linki: https://forms.gle/jTgCosV52JCzbzkDA

10 February 2021 Wednesday 17:00

10 February 2021 Wednesday 19:00


Online Event - Zoom

Event Promoter

Genç Mühendisler Topluluğu
Genç Mühendisler Topluluğu

Temelleri 2007’de Hacettepe Kimya Mühendisliği bölümünde atılan topluluğumuz 2014 yılında tüm mühendislik bölümleri için çalışmalar yapmaya başlamasıyla son halini almıştır.Kurulduğu ilk günden bu yana gerçekleştirdiği organizasyonlarla başta Hacettepe Üniversitesi olmak üzere Türkiye’nin öncü öğrenci kulüplerinin başında gelmektedir. Hacettepe Üniversitesi’ni diğer üniversitelerden ayıran sosyal hayatın temel taşlarından biri olan GMT’nin sene boyunca düzenlediği organizasyonlar mühendislikle ilgili olanları da barındırmakla beraber, herkese hitap edecek bir perspektife sahiptir.