24 January 2021 - Sunday

Patatesquiz (Filmin Tadı ekibiyle birlikte)

Online
Patatesquiz (Filmin Tadı ekibiyle birlikte)

Event Details

Yeni quiz eğlencesine hazır mısınız?

Filmin Tadı (@filmintadi) ekibinden Ozan Zeybek ve Kerem Soyyılmaz ile birlikte düzenleyeceğimiz Patatesquiz ile karşınızdayız! Bu eğlenceli yarışmada patatese ve patatesin kültür, sinema ve siyasetteki yerine dair her şey olacak. Bilet satışından elde edilen tüm gelir, tarım konusunda çalışan Buğday Derneği’ne aktarılacak.

Patatesquiz, interaktif, eğlenceli ve ödüllü bir bilgi yarışmasıdır. Filmin Tadı ile birlikte hazırladığımız sorular ve yapacağımız sohbet ile hem eğlenecek hem tarihte ve mutfağımızda önemli bir yeri olan patates ile ilgili hiç bilmediğimiz şeyler öğreneceğiz. Altı bölümden ve her bölümde altışar sorudan oluşacak quiz’de toplam 36 soru var. Bu sorulara hızlı ve doğru yanıt verenler arasından dereceye girecek olanlara sürpriz ödüllerimiz olacak.

Filmin Tadı’nın hoşsohbet ikilisi, sosyolog ve yazar Sezai Ozan Zeybek ile yönetmen ve yapımcı Kerem Soyyılmaz’ın hazırladığı sorularla patatesin Ortaçağdan günümüze, Peru’dan Çin’e, edebiyattan görsel sanatlara olan yolculuğuna eşlik edecek ve bu müthiş kök sebzenin hiç bilmediğimiz yönlerini keşfedeceğiz. 

Bu etkinliğin tüm bilet gelirleri Buğday Derneği’ne bağışlanacak.

Detaylar için bizi Instagram’da takip edebilirsin: https://instagram.com/te.mas.et 

Hemen biletini al ve Patatesquiz’de buluşalım!

 


24 January 2021 Sunday 21:00

24 January 2021 Sunday 23:30


Online Event - Zoom

Event Promoter

temaset
temaset Questions For Organizer?

temaset duyusal deneyim tasarım stüdyosu. temaset, duyguları harekete geçiren akılda kalıcı duyusal deneyimler tasarlar.

Comments