16 February 2021 - Tuesday

YAŞAM ÇİÇEĞİ SENİ ÇAĞIRIYOR!

Online
YAŞAM ÇİÇEĞİ SENİ ÇAĞIRIYOR!

Event Details

Yaşam Çiçeği Nedir?

Felsefesi hakkında bilgiler?

Hayatımızın hangi alanlarına dahil edebiliriz?

Çizimi

Yüzyıllardır insanlar için özel anlam ifade eden sembollerin enkıymetlisi ve en bilineni olan “Yaşam Çiçeğinin” sırrını keşfetmeye hazır mısınız?

İnsanın ve tüm canlıların yaradılışını geometrik bir şekilde anlatan yaşam çiçeği, sahip olduğu simgelerle tek bir yaratıcının olduğuna atıf yapar ve yaratıcının bir nevi imzası olarak kabul edilir.

Yaşam Çiçeğinin üzerinde bulunan geometrik desenler ve şekiller kesinlikle tesadüfen değil, bir kurgu ile oluşturulmuştur. İç içe geçen 19 daire ve onların hepsini çevreleyen

20. daireden oluşan bu sembolün çok güçlü enerjiler taşıdığına inanılır.

Yaşam Çiçeği çok kuvvetli bir sonsuzluk simgesidir ve bize yaşamın mucizelerini söyler.

Bütünlük ilkesini barındıran bu sembol yaşam ağında kendi konumumuzu bulmamızı sağlar. Atölyemizde bu sembolü nasıl çizeceğimizi ve hayatımızın hangi alanlarında aktive edebileceğimizi öğreneceğiz.

Bize yaşamın mucizelerini söyleyen bu simgeyi kendimizin çizmesi çok kıymetlidir.     

Performers

1

16 February 2021 Tuesday 18:15

16 February 2021 Tuesday 19:15


Online Event - Zoom

Event Promoter

Biletino Logo
MANDALA ÇİZİM - HOBİ ATÖLYESİ Questions For Organizer?

Mandala Atölyesinin Amacı: Aslında her insanın rahatlayacağı, vakit geçireceği bir hobiye ihtiyacı vardır. Ancak çok insan hobi olarak ne yapacağını bilemez, yeteneğim var mı, yapabilir miyim diye sorgular. Bende insanlara hem az maliyetli, hem her yerde yapabilecekleri, üstelik sanat kurallarına bağlı olmayan bir hobi kazandırmak istiyorum. Kendi mandalanızı çizmek, içinizdeki duyguları kağıda dökmek, renklerle dolu, keyifli vakit geçirirken aynı zamanda kendinizi keşfetmek ve iç dünyanıza dönmek istemez misiniz?