20 March 2021 - Saturday

Kuşların Felsefesi

Online
Kuşların Felsefesi

Event Details

Kuşların Felsefesi

İki Fransız kuş bilimcinin yıllar süren çalışmalarının sonucunda sosyolojiden psikolojiye mitolojiden sanata insanla birlikte evrimin binlerce yıllık şahidi eve ortağı olan kuşlardan kendini doğanın efendisi sayan insan türünün daha iyi tatmin olmuş ve mutlu bir yaşam için çıkardığı 22 ilkede oluşan bir yaşam pratiğini öğrenmeye hazır olun.

Doğanın ritmini duymamızı sağlayan hayatı nasıl yaşayabileceğimize dair kendimizi bilmemize olanak veren taptaze bir bakış açısı kazandıran çok farklı bir eğitim sizi bekliyor.

Eğitmen: Sinan Pekşen

Eğitim Detayları

Değişim Ustaları zoom hesabı üzerinden gerçekleştirdiğimiz canlı eğitimler için kaydınızı yaptıktan sonra, giriş yapacağınız linki ve canlı eğitim için ihtiyacınız olan bilgileri, etkinlikten en geç 3 saat önce e-posta adresinize göndereceğiz.

Sorularınız için nazkaya@degisimustalari.com adresine e-posta gönderebilir, 0534 666 70 99 numaralı WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

20 March 2021 Saturday 13:30

20 March 2021 Saturday 16:00


Online Event - Zoom

Event Promoter

Biletino Logo
Değişim Ustaları Questions For Organizer?

Kurumsal eğitim ve bireysel gelişim alanlarında alışılmışın dışında alternatifler sunan Değişim Ustaları öğrenme sürecini deneyimi odak noktasına alarak programlarını tasarlamaktadır. Program içeriklerini kurum kültürünüzü ve değerlerinizi gözeterek istenen davranış değişikliklerine yol açacak tekniklerle size özel düzenliyoruz.

Comments