30 January 2021 - Saturday

NEFES TEKNİKLERİ İLE STRES VE KAYGI YÖNETİMİ

Online
NEFES TEKNİKLERİ İLE STRES VE KAYGI YÖNETİMİ

Event Details

Günümüzde stres, kaygı, korku, endişe unsurları hızla artıyor ve kimi zaman önlenemez, yönetilemez bir hal alıyor. Öyle ki bir bakmışız stresimiz endişemiz hayatlarımızı yönetir hale gelmiş.

Nefes egzersizleri ile stresinizi azaltabilir, bedeninizi ve zihninizi sakinleştirebilir ve uyku düzeninizi iyileştirebilirsiniz. Nefes aldığınızda enerji ve yaşama bağlanma hissini bünyenize kabul eder, nefes verirken ise tüm olumsuzlukları, zihninize, duygularınıza yük olan fazlalıkları ve kaygılarınızı dışarıya gönderebilirsiniz.

Yapılan araştırmalar, derin nefes almanın ve düzenli yapılan nefes egzersizlerinin; – Stres seviyelerinde azalma – Depresyonla mücadele – Enerji düzeyinde artış – Kaslarda rahatlama – Ana odaklanma bilincinin gelişmesi – Kaygı probleminin kontrol altına alınması gibi konularda bedensel iyileştirmelere yardımcı olduğunu ortaya koymaktadır.

Bu çalışma ile stres anında ve hayatınızın genelinde uygulayabileceğiniz stres seviyenizi düşüren, önleyen, stres anında sizi tekrar olduğunuz gerçek ana taşımaya destek olacak egzersizler öğreneceksiniz.

 

30 January 2021 Saturday 11:00

30 January 2021 Saturday 12:30


Online Event - Zoom

Event Promoter

Biletino Logo
Mudita Yaşam Atölyesi Questions For Organizer?

Yaşamdaki hedeflerinize yürümek ve hayatınıza yeni bir nefes katmak için çalışıyoruz. Pınar Özgen Küçük ICF Nefes ve Yaşam Koçu Mindfulness Eğitmeni

Comments