17 March 2021 - Wednesday

Réunion'21

Online
Réunion'21

Event Details

Galatasaray Üniversitesi Mühendislik Kulübü tarafından bu yıl 7.si düzenlenecek olan Réunion'21 etkinliği 17-18-19-20 Mart tarihlerinde sizlerle!

Sektöründe tanınmış şirketlerin alanlarında başarıya ulaşmış üst düzey yöneticileri, Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinden öğrencileri ve mezunları “MOTİVASYON VE KRİZ YÖNETİMİ: Yeni Dünya” temasıyla Réunion’da buluşuyor..

Bu yıl ilk kez düzenlenecek R’Talks etkinliğiyle üst düzey çalışanlarla ekibimiz bir araya geliyor.

 

Réunion'21 katılımcı firmalar:

  • IBTech - Ünal Sezer (Group Manager of Digital Banking Channels)
  • Pfizer - Merve Altıntaş (Market Access Manager)
  • Philip Morris/Sabancı  
  • Kibar Holding - Şennur Kuru (Vice President, Human Resources)

İlham verici oturumlar, motivasyon söyleşisi, mezun paneli, mülakat simülasyonu ve çekilişlerle dolu dolu bir program ile Reunion’21 sizlerle birlikte olacak.

Etkinlik sertifikaları oturumlardan en az dördüne katılmış olan katılımcılarımızın ilettikleri e-mail adreslerine gönderilecektir. Ayrıca ilk üç gün boyunca gün sonunda katılımcılarımız arasında çekilişler düzenlenecektir.

Mülakat Simülasyonuna katılmak için [email protected] adresine CV'nizi göndermeniz yeterlidir. Mülakat saatinizin seçimi ile ilgili sizinle tekrar irtibata geçilecektir.

Detaylar için @gsureunion takip edin!  

*Mülakat simülasyonu için kişi sayımız şu anlık dolmuştur.

Biletlerimizin geliri WWF nesli tükenme tehlikesi altında olan türleri evlat edinme kampanyasına bağışlanacaktır.

17 March 2021 Wednesday 16:00

20 March 2021 Saturday 17:00


Online Event - Zoom

Event Promoter

Biletino Logo
Galatasaray Üniversitesi Mühendislik Kulübü

Günümüz bilgi çağının getirdiği rekabet ortamı kaliteli bir akademik eğitime sahip olmanın ötesinde girişimcilik, sosyallik, güncellik gibi birçok özelliğe de sahip olmayı gerekli kılmıştır. Bu nitelikleri kendimize kazandırabilmek amacıyla 1998 yılında kurduğumuz Galatasaray Üniversitesi Mühendislik Kulübü (GSÜMK) 100’ü aşkın üyesiyle her geçen yıl yapısını ve faaliyetlerini yenilemekte ve geliştirmektedir. Görevimiz gelecekte önemli mevkilerde bulunmak isteyen ve Türkiye’nin geleceğini şekillendirecek gençlere; eğitim, panel, konferans, teknik gezi, seminer, workshop, parti gibi gelişimlerine katlı sağlayacak uygulamalar düzenleyerek ve düzenleterek onların bilgi ve deneyimlerini arttırıp; sadece teknik değil, sosyal alanda ve planlama alanında da bilgi sahibi olmalarını sağlamaktır. Hedefimiz; yurt içi ve yurt dışı benzer kulüpler ve şirketlerle iletişimimizi güçlendirerek, Galatasaray Üniversitesi Mühendislik Kulübü’nü bir marka haline getirmektir.