13 January 2021 - Wednesday

Beral Fişekçi ile 'ani değişimlerle gelen kaygıyı güvene dönüştürme meditasyonu'

Online
Beral Fişekçi ile 'ani değişimlerle gelen kaygıyı güvene dönüştürme meditasyonu'

Event Details

Herkese merhaba,

Kaygıyı güvene dönüştürmek...

Özellikle bugünlerde ihtiyaç hissedeceğinizi tahmin ettiğim bir meditasyon çalışması ile yanınızdayım. 

Hepimiz hayatlarımızda hızlı bir değişim sürecindeyiz. Değişimleri gerçekleştirebilmemiz için gerekli olan durumlar gelişirken, kimilerimiz sabit tutmaya çalıştığı düzenlerini bozmak zorunda kalıyorlar, kimileri adım atmak isterken kendini bir labirentin içinde hissediyor, kimileriyse inançlarını kaybettikleri, kendilerini derin bir boşlukta hissettikleri deneyimler yaşıyor..

Özellikle yeniay ve dolunay dönemlerinde yükselen enerjiler, bilinçaltlarınızdaki kodları, düğümleri daha da fazla yükseltiyor ve çoğunlukla negatif, zorlu deneyim alanlarını yaratıyor. Bu dönemde de, anne ve anne atalarınız, kendi dişil enerjileriniz, kendi gücünüzü sorgulamanızı, fark etmenizi sağlayacak olaylar üzerinize üzerinize geliyor ve hiç aklınızda olmayan ani değişimlerle karşı karşıya kalıyor olabilirsiniz. İçinizden çıkan yüksek kaygı duygunuzu dengelemek, daha sakin ve güvende hissetmenizi sağlamak amacıyla bir meditasyon akşamında buluşalım isterim.. 

.

Siz de bedeninizi, zihninizi biraz daha dinginleştirmeye, biraz daha güvende hissetmeye ihtiyaç hissediyorsanız, bizimle olun.. 

sorularınız ve/veya destek almak için ickesif@gmail.com adresine mail gönderebilir ya da 0 530 762 38 77 den bize ulaşabilirsiniz..

sevgiler,

Beral Fişekçi

İletişim ve Yaşam Danışmanı

Eğitmen

13 January 2021 Wednesday 21:00

13 January 2021 Wednesday 22:30


Online Event - zoom

Event Promoter

Comments