28 January 2021 - Thursday

Liderlik Felsefesi

Online
Liderlik Felsefesi

Event Details

Liderlik Felsefesi 

Büyük İskender'in hocası Aristoteles'ti. Fatih Sultan Mehmet'in Akşemseddin, Medici Ailesinin ise Machiavelli... Felsefe bütün liderlerin en güçlü silahı oldu tarih boyunca... Ve felsefesiz lider görmedi yeryüzü bugüne dek. Seni lider yapacak olan nedir peki? Akıl, bilgi, cesaret, vizyon, yaratıcılık, belagat? Felsefe hepsine ışık tutacak kadar zengin ve heyecanlı bir liderlik yolculuğu öneriyor sana... Başka türlü bir yol. Senin inşa ettigin ama düşünce tarihinin en büyük dehalarının ışığıyla aydınlatılmış sağlam ve güvenilir bir yol...

Eğitmen: Sinan Pekşen

Eğitim Detayları

Değişim Ustaları zoom hesabı üzerinden gerçekleştirdiğimiz canlı eğitimler için kaydınızı yaptıktan sonra, giriş yapacağınız linki ve canlı eğitim için ihtiyacınız olan bilgileri, etkinlikten en geç 3 saat önce e-posta adresinize göndereceğiz.

Sorularınız için nazkaya@degisimustalari.com adresine e-posta gönderebilir, 0534 666 70 99 numaralı WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

28 January 2021 Thursday 21:00

28 January 2021 Thursday 23:00


Online Event - Zoom

Event Promoter

Biletino Logo
Değişim Ustaları Questions For Organizer?

Kurumsal eğitim ve bireysel gelişim alanlarında alışılmışın dışında alternatifler sunan Değişim Ustaları öğrenme sürecini deneyimi odak noktasına alarak programlarını tasarlamaktadır. Program içeriklerini kurum kültürünüzü ve değerlerinizi gözeterek istenen davranış değişikliklerine yol açacak tekniklerle size özel düzenliyoruz.

Comments