30 January 2021 - Saturday

Bilinçli Alışkanlıklar

Online
Bilinçli Alışkanlıklar

Event Details

Bilinçli Alışkanlıklar 

Bilinçli Alışkanlık eğitiminde buluşuyoruz. Alışkanlıklarımız; hem hayatımızı kolaylaştıran hem de önümüze engeller çıkartır. Öte yandan, bazı alışkanlıklarımız hedefe gitme noktasında bizi engeller. Alışkanlıkların gücünden faydalanabilmek için önce onların anatomisini anlamak gerekir.

Bilinçli Alışkanlıklar eğitiminde, alışkanların beyin yapımızla ilişkisini anlayarak bir alışkanlığın çalışma şeklini kavracağız.
Alışkanlıkların nasıl oluştuğunu anladıktan sonra bu bilgiyi yeni bir alışkanlığı oluşturmak için nasıl kullanabileceğimizi öğreneceğiz.

Eğitmen: Bahar Selman

Eğitim Detayları

Değişim Ustaları zoom hesabı üzerinden gerçekleştirdiğimiz canlı eğitimler için kaydınızı yaptıktan sonra, giriş yapacağınız linki ve canlı eğitim için ihtiyacınız olan bilgileri, etkinlikten en geç 3 saat önce e-posta adresinize göndereceğiz.

Sorularınız için nazkaya@degisimustalari.com adresine e-posta gönderebilir, 0534 666 70 99 numaralı WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

30 January 2021 Saturday 13:30

30 January 2021 Saturday 15:30


Online Event - Zoom

Event Promoter

Biletino Logo
Değişim Ustaları Questions For Organizer?

Kurumsal eğitim ve bireysel gelişim alanlarında alışılmışın dışında alternatifler sunan Değişim Ustaları öğrenme sürecini deneyimi odak noktasına alarak programlarını tasarlamaktadır. Program içeriklerini kurum kültürünüzü ve değerlerinizi gözeterek istenen davranış değişikliklerine yol açacak tekniklerle size özel düzenliyoruz.

Comments