09 January 2021 - Saturday

YAPAY ZEKA SORU CEVAP

Online
YAPAY ZEKA SORU CEVAP

Event Details

Hacettepe Üniversitesi Yapay Zeka Topluluğu ve Genç Mühendisler Topluluğu olarak 9 Ocak 18:30'da Yapay Zeka Soru Cevap etkinliği yapacağız. Etkinliğimizde yapay zeka alanında tecrübeli ve başarılı bir kariyere sahip olan Fuat Beşer bizlerle olacak. Bu alanda çalışmak isteyen, merakı olan öğrencilere yardımcı olmak amacıyla sorularımıza cevap verecek.

Etkinliğimiz Zoom'da gerçekleşecektir ve eş zamanlı olarak iki topluluğun YouTube kanallarında canlı olarak yayınlanacaktır.

Etkinlik kayıt formu ve diğer bağlantılara profilimizdeki linkten ulaşabilirsiniz!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdQruNOqmM1AFn_F0y_zYklok-LsKzdY5vyxbPqmiDPHNBFtA/viewform

Performers

FUAT BEŞER

09 January 2021 Saturday 18:30

09 January 2021 Saturday 19:30


Online Event - Zoom

Event Promoter

Genç Mühendisler Topluluğu
Genç Mühendisler Topluluğu

Temelleri 2007’de Hacettepe Kimya Mühendisliği bölümünde atılan topluluğumuz 2014 yılında tüm mühendislik bölümleri için çalışmalar yapmaya başlamasıyla son halini almıştır.Kurulduğu ilk günden bu yana gerçekleştirdiği organizasyonlarla başta Hacettepe Üniversitesi olmak üzere Türkiye’nin öncü öğrenci kulüplerinin başında gelmektedir. Hacettepe Üniversitesi’ni diğer üniversitelerden ayıran sosyal hayatın temel taşlarından biri olan GMT’nin sene boyunca düzenlediği organizasyonlar mühendislikle ilgili olanları da barındırmakla beraber, herkese hitap edecek bir perspektife sahiptir.