25 January 2021 - Monday

Profesyonel Koçluk Programı (Azerbaycan Sınıfı)

Online
Profesyonel Koçluk Programı (Azerbaycan Sınıfı)

Event Details

Profesyonlel Koçluk Programı (Azerbaycan Sınıfı)

Eğitmen: Süleyman Akay

Koçluk Geleceğin Mesleği. Bu mesleği edinmek için, bilgi + uygulama yapmanız gerekir. Bu eğitimimiz bol uygulama ile, Koçluk mesleğini yabapilecek uzmanlar yetiştirmektedir.  

Koçluğu gerçekten öğrenmek, uzmanlaşmak ve messlek haline getirmek istiyorsanız.120 saat uygulama yapılan bu eğitimi sakın kaçırmayın. 10 yıldır kesintisiz verdiğim bu program bir eğitim değil, uzmanlık programı. Kendiniz için bir yatırım yapacaksanız, Profesyonel Koçluk Programı en güzel yatırım olacaktır. 

Potansiyelim Hakkında:

2011 yılında sadece online sınıf eğitimleri vermek için kurulduk.  Geçtiğimiz 10 yılda, 20.000 saatin üzerinde uzaktan eğitim ve seminer ile, Çeyrek milyondan fazla özgün katılımcıya nitelkli eğitim ve seminer sunduk  Paylaşım ekonomisi ve pazaryeri mantığı ile çalıştığımız için hep yüksek kalitede hizmet sunuyoruz.

Bugün Yüze yakın eğitmenimiz ve 10 yıllık online eğitim deneyimimiz sayesinde, eğitim içeriği, süreç şeffaflığı, uygulama şekli, verimliliği ve sürdürülebilirliği gibi konularda oldukça yetkiniz. Koşuluz telafi imkanı, ön kayıt indirimi gibi, sektörde dengeleri değiştiren imnalar sunuyoruz. Bunları görebilmeniz, eğitim içeriklerimizi incelemeniz ve varsa sorularınızı eğitenlerimize sormanız için, çok sayıda ücretsiz seminer yapıyoruz. Seminerlerimiz yanında yüzlerce farklı eğitimi de Potansiyelim bünyesinde bulabilirsiniz. Portalımızı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. 

Süreç Hakkında:

Eğitimimizi zoom uygulaması ile en fazla 20 kişilik butik sınfıta yapacağız. 

Kaçırdığınız kısımlar için koşulsuz telafi imakanımız bulunmaktadır. 

Etkinliği Potansiyelim'de incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. 

25 January 2021 Monday 20:00

25 January 2021 Monday 21:30


Online Event - Zoom

Event Promoter

Biletino Logo
Potansiyelim Questions For Organizer?

2011 yılında kurulan, Ülkemizin ilk Online Eğitim Pazaryeriyiz Yüzlerce farklı eğitimi kaliteli bir şekilde uygun fiyatlar ile veriyoruz.