13 January 2021 - Wednesday

Neşe Merdinler ile Anksiyeteyi Dönüştürmek

Online
Neşe Merdinler ile Anksiyeteyi Dönüştürmek

Event Details

Etkinlik konu başlıkları:

  • Anksiyete nedir, nasıl oluşur, belirtileri nelerdir? 
  • Anksiyetenin bilinçaltı zihindeki kökleri nelerdir? 
  • Bu kökleri bulmanın ve gözlemci konumuna geçmemizin yöntemleri nelerdir?
  • Anksiyeteyi tetikleyen düşünce kalıplarımız: Bilişsel Tahrifatlar ve bunları temizleyerek dönüştürmenin yöntemleri
  • Bilinçaltı zihni yeniden programlayarak anksiyeteden kurtulmanın yöntemleri ve kendimize uygulayabileceğimiz zihin koçlukları

Katılımcıların beraberinde götüreceği değerler:

  • Bu eğitim, toplumda hali hazırda oldukça yaygın olan anksiyete ve panik atak bozukluklarının, özellikle pandemi ile birlikte değişen biosistem ve ekosistemlerle artışı sebebiyle herkese bir destek programıdır,
  • Anksiyetenin köklerini, nerden geldiğini ve onu tetikleyen düşünce kalıplarımızın ne olduğunu kavrayarak bunları algılanabilir boyutta analitik zihin koçluğu yöntemleri ile dönüştürebilmek,
  • Kısa vadede anlık ataklarla nasıl mücadele edileceğini, uzun vadede ise  anksiyetenin düşünsel kaynaklarını temizleme ve yeniden programlama yöntemleri ile nasıl tamamen şifalandırabileceğini kavramak. 

Neşe Merdinler Hakkında

Neşe Merdinler nöropsikoloji, nörobilim, zihinsel dönüşüm ve holistik nefes konusunda uzmanlaşmış bir Zihinsel Dönüşüm ve Nefes Koçudur. Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği’nden mezun olan Neşe, 20 yıl boyunca gayrimenkul sektöründe tanınmış ulusal ve uluslararası yatırım şirketlerinde Proje ve İş Geliştirme departmanlarında orta ve üst düzey yöneticilik yapmıştır. Bu yoğun iş yaşamı döneminde, babasının Alzheimer teşhisi ile başlayan ve 10 yıl boyunca ailesi ile üstlendiği bakım süreci, kendi yaşamındaki dönüşüm ihtiyacını oluşturmuş ve 2015 yılında zihin ve nefes çalışmaları ile tanışmıştır. 

Stres ve endişeden arınma süreci akabinde kariyerini terk ederek, kendini zihin, nefes, nöropsikoloji, nörobilim ve nöroplastisite eğitimlerine adamıştır. Yerel ve uluslararası uzmanlardan eğitimler almış, kişisel ve kurumsal dönüşüm yolculuklarında birçok kişiye destek olmuştur. Eğitimlerini, bireylerin ve iş yaşamındaki liderlerin, kişiye özel olarak tasarlanmış ve bütünsel dönüşümlerini gerçekleştirmek üzere programlanmış içeriklerle çeşitlendirmiştir. Bu çeşitlendirmeyi Nörodönüşüm, Nöroplastisite, Nöroliderlik gibi farklı kapsamlar içinde ele almıştır.  Bunlara ek olarak, anksiyete ve panik atakla mücadele edenler için özel dönüşüm programları mevcuttur.

Halen kişisel, grup ve kurumsal düzeyde zihinsel dönüşüm ve nefes konusunda eğitim ve çalıştaylar gerçekleştirmekte, babasının nöroloğu Dr. Bülent Madi’nin eğitimlerine katılmaya ve Alzheimer hasta ve hasta yakınlarına da gönülden destek vermeye devam etmektedir.

13 January 2021 Wednesday 20:00

13 January 2021 Wednesday 22:00


Online Event - ZOOM

Event Promoter

Biletino Logo
Joint Idea Questions For Organizer?

Joint Idea insan algoritması ile işleyen ve sürdürülebilir bir Dünya için yaratıma alan açan sinerji ve iş birliği platformu. Joint Idea’nın daimi gelişim platformu Life Works Labs kapsamında gerçekleştirilen eğitimler, atölyeler, sohbetler ve alan tutma çalışmaları, uluslararası sosyal kabilemiz Love Mafia üyelerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Amacımız kendini gerçekleştirmeye ve yaratıcı gücünü uyandırmaya niyet etmiş kişilere bizlere okullarda öğretilmeyen ve yeni dünyada ihtiyacımız olan donatıları ulaştırmak. Sizleri aramızda görmek bizlere keyif verecektir. Sosyal kabilemize dahil olmak isteyenleri www.lovemafia.co'ya davet etmek isteriz.

Comments