11 January 2021 - Monday

Ebeveynler için Koçluk Yaklaşımı

Online
Ebeveynler için Koçluk Yaklaşımı

Event Details

Ebeveynler için Koçluk Yaklaşımı:

"Cehenneme giden yol, iyi niyet taşları ile döşelidir."

Çocuklarımıza faydası olsun diye yaptığımız bir çok şeyin aslında onların geleceklerne ne kadar çok zarar verdiğini tahmin bile edemezsiniz. Sigara, alkol hatta uyuşturucu gibi kötü alışkanlıklardan tutun, yalan söylemesinin, bizden bir şeyler saklamasının sebebinin bizim ona karşı davranışlarımız olduğu gerçeğini, kendimiz de bulabiliriz. Mesela yukarıdaki maddelerden her hangi birisi hayatınızda var ise ya da geçmişte bir dönemde yaptıysanız, sebebini bir düşünün. 

0-6 yaş arasında kök inanç dediğimiz bir inanç sistemiin %90'ı oluşur. Başarıdan tutun da, ekonomi yönetimine, ilişkilerden tutun da sağlığa kadar hemen her konuda kök inançlarımız ototmatik davranışlar sergiliyor. Bizim başarılı ya da başarısız olmamızı sağlıyor. 

Hayatımızda kök inançları değiştirmek için yıllarca koçluk yapmış birisi olarak. Koçluk yaklaşımının ve doğru soruların, çocuklarımız üzerinde ne kadar etkili olduğunu, doğru yaklaşım ile, kendiyle barışık, mutlu ve başarılı bir insan yetiştirmek için, en doğrusunu yapacağınızı biliyor musunuz?

Çocuklarınızın kötü alışkanlaıklardan uzak durması, içsel motivasyonu yüksek, kendiyle barışık, mutlu ve huzurlu olması için, üzerimize düşenleri birlikte bulalım. 

Eğitimimiz, her gün 2 şer saat 5 gün aynı saat aralığında, Zoom uygulaması aracılığı ile yapılacaktır. 

Potansiyelim.com Hakkında:

İnternetin gelişmesi ve yayılmasıyla, eğitimin, sınıflardan çıkarak, ceplere gireceğini yıllar önce anlayan ve naçizane geleceği gören bir eğitim kurumuyuz. 2011 yılında kurulduk. Bu alanda hizmet üreten Ülkemizin ilk eğitim kurumuyuz.  

Geçtiğimiz 9 yıl içinde 20.000 saatin üzerinde online canlı sınıf eğitimi vererek, bu alanda ulaşılması zor bir rekora imza attık. Her eğitimimizde, eğitim kalitemizi ölçümleyerek, daha iyi nasıl olurdu? Sorusuna cevaplar arayarak, her gün kendimizi daha da geliştirmeye çalışıyoruz.  

Gelişmiş ölçme ve değerlendirme tekniklerimiz sayesinde, eğitimlerimizin tamamının, yüz yüze eğitimlerde bir tam günde verilen eğitimlere göre 3,2 kat daha verimli olduğunu ispatladık.  

Online eğitim bizim ana uğraşımız, pandemi öncesinde de online eğitimler veriyorduk, her şey normale döndüğünde de online eğitimler vereceğiz. Kaydolacağınız eğitimlerde, eğitmenin yetkinliği kadar, eğitenin online eğitim yetkinliğine de dikkat etmenizi öneririz.  

Potansiyelim.com olarak, alanlarında deneyimli, 50 den fazla eğitmen ile çalışıyoruz. 9 yılda biriktirdiğimiz tüm deneyimi, Eğitmenlerimizle de paylaşarak, yüz yüze eğitimlerden çok daha başarılı online eğitimleri değerli birey ve kurumlar ile buluşturuyoruz.  

Hem eğitmenlerimizi tanımanız hem de güzel konularda bilgilenmeniz için, haftada en az bir ücretsiz seminer düzenliyoruz. Seminer ve eğitim takvimimizi  buradan https://www.potansiyelim.com/etkinlik/ görebilirsiniz.  

Deneyimimiz güvencemizdir.  

11 January 2021 Monday 13:00

11 January 2021 Monday 14:30


Online Event - Zoom

Event Promoter

Biletino Logo
Potansiyelim Questions For Organizer?

2011 yılında kurulan, Ülkemizin ilk Online Eğitim Pazaryeriyiz Yüzlerce farklı eğitimi kaliteli bir şekilde uygun fiyatlar ile veriyoruz.

Comments