18 December 2020 - Friday

MIND REMIX - "KİŞİSEL EŞSİZLİK ANALİZİ"

Online
MIND REMIX - "KİŞİSEL EŞSİZLİK ANALİZİ"

Event Details

Kişisel Eşsizlik Analizi, MBTI ve Keirsey sisemleri ışında kişilerin kendi gerçek benlikleri ile tanışmalarını amaçlar.

Sadece sizi özel olan bu detaylı rapor ve çalışma sayesinde, zihninizin nasıl çalıştığını ve diğer kişilerle nasıl etkileştiğinizi detaylı şekilde keşfedeceksiniz. Bu çalışma ve size özel hazırlanacak raporda sadece kendinizi ve çevrenizdeki insanları dikkatli şekilde analiz ederek özel hayatınızı nasıl geliştirebileceğinize dair anahtar bilgiler bulacaksınız. Motivasyonlarınız, güçlü ve zayıf yönleriniz, olası yenilgi alanlarınız  ve hayat yolculuğunuzda aşmanız gereken noktalar bu rapor sayesinde açığa çıkacak.”

Çalışma koçu:

Araştırmacı rehber, Ece Öngeldi

İTÜ’de Makina ve Tekstil Mühendisliği lisans eğitimi almıştır.15 yıl kurumsal firmalarda moda ve perakende profesyoneli olarak çalıştı.Çalışma hayatı boyunca, farklı kültürlerden yerli ve yabancı kişiler ile yürüttüğü projelerde, farklı karakterleri iş ortamında gözlemleme, çatışma ve uyum durumlarını analiz etme şansı buldu.

2011 yılında MBTI konusunda araştırma çalışmalarına başladı. MBTI yanında Carl G. Jung ve Keirsey tarafından oluşturulan modellere yönelik olarak araştırma ve sentez çalışmalarına devam etmekte ve atölye çalışmaları yapmaktadır.

Toplum ve kültür sitesi www.dunyalite.com 'da popüler hayata dair tespitlerini içeren yazıları yayınlanmaktadır. 

İyi derecede İngilizce ve İtalyanca bilmektedir.

Linkedin: Ece Öngeldi

Instagram: @eceongeldi

https://dunyalite.com/2020/09/26/zihinsel-hijyen-ve-zihinsel-bagisiklik/

https://dunyalite.com/2020/07/25/entropiden-kacis-evrendeki-duzensizlikten-kurtulmak/

https://dunyalite.com/2019/08/16/ruhsal-atiklar/

18 December 2020 Friday 20:00

18 December 2020 Friday 22:00


Online Event - ZOOM

Event Promoter

MIND REMIX
MIND REMIX Questions For Organizer?

Kişisel Eşsizlik Analizi MBTI ve Keirsey sisemleri ışında kişilerin kendi gerçek benlikleri ile tanışmalarını amaçlar. Sadece sizi özel olan bu detaylı rapor sayesinde, zihninizin nasıl çalıştığını ve diğer kişilerle nasıl etkileştiğinizi detaylı şekilde keşfedeceksiniz. Bu raporda sadece kendinizi ve çevrenizdeki insanları dikkatli şekilde analiz ederek özel hayatınızı nasıl geliştirebileceğinize dair anahtar bilgiler bulacaksınız. Motivasyonlarınız, güçlü ve zayıf yönleriniz, olası yenilgi alanlarınız ve hayat yolculuğunuzda aşmanız gereken noktalar bu rapor sayesinde açığa çıkacak.

Comments