20 December 2020 - Sunday

Ukulele ve Steve Jobs

Online
Ukulele ve Steve Jobs

Event Details

MasterClass Academy Online Sohbetler'de konuğumuz kurumsal hayatın tekinsiz patikalarında müzikle yürüyen Nurcihan!

Nurcihan ile kurumsal bireyin sanatla ilişkisine bakacağımız bu sohbete hepiniz davetlisiniz!

Bonus soru: Tasarımın ve tasarının kurumsal lidersi Steve Jobs ukulele ile tanışsaydı, bizi nasıl bir gerçeklik bekliyor olurdu?

Nurcihan küçük yaşlardan itibaren dans, tiyatro ve müzik eğitimleri almıştır ve ortaokul yıllarında gitar çalarak başladığı müzik yolculuğu, lise yıllarında verdiği konserlerle devam etmiştir. Son olarak İzmir Müzik Akademisi’nde “Jazz Akademi” programında eğitim görmüş olup Evrim Özşuca ile Jazz Vokal çalışmış, temel nota ve armoni dersleri almıştır. İzmir’de yerel sahnelerde ara ara performans sergileyen Nurcihan'ın Ukulele sevgisi ise How I Met Your Mother’ın bir bölümünde gördüğü an başlamıştır. O günden beri ukulele çalıp şarkı söylediği videolarını sosyal medyada paylaşmaktadır. Ukulele İzmir’in kurucusu olan Nurcihan, İzmir’de çeşitli eğitim, etkinlik ve organizasyonlar düzenlemektedir. Şu sıralar kendi şarkılarını yazmaya çalışan Nurcihan pek yakında kendi EP’sini çıkarmayı planlamaktadır.

20 December 2020 Sunday 17:00

20 December 2020 Sunday 17:45


Online Event - whereby

Event Promoter

COMMERCIAL ARTS ACADEMY OF ISTANBUL(CAAI)
COMMERCIAL ARTS ACADEMY OF ISTANBUL(CAAI) Questions For Organizer?

CAAI ✵ COMMERCIAL ARTS ACADEMY OF ISTANBUL Genç yaratıcılar için sanatsal ve ticari üretim alanı olarak tasarlanan Commercial Arts Academy of Istanbul, ilerici sektör profesyonellerinin genç yaratıcılarla akademi dörtlüsü dahilinde sanatsal ve ticari projeler oluşturmasına da olanak tanımaktadır. Akademi hakkında detaylı bilgi: thecoimmunity.org Akademi Facebook profili: facebook.com/the.co.immunity Akademi Instagram profili: instagram.com/the.co.immunity CAAI ✵ MASTERCLASS ACADEMY Faaliyet alanları ve fikir dünyaları her ne olursa olsun ustalarla öğrencileri buluşturan bir online etkileşim programı MASTERCLASS ACADEMY canlı atölyeler ve söyleşilerden oluşan ve tekrar erişime uygun halde arşivlenen bir dijital akademidir. MASTERCLASS ACADEMY programının özgün ve özgür ruhunun usta-öğrenci etkileşimin yönünün serbest bırakıldığı samimi bir atmosfere sahip olmasını diliyoruz. MASTERCLASS ACADEMY işbirlikleri, eğitmenlik ve konuşmacı başvuruları için: [email protected]