22 December 2020 - Tuesday

Sayılarla Kariyerini Planla

Online
Sayılarla Kariyerini Planla

Event Details

Doğum tarihimiz hayatımızla ilgili pek çok sırrı içermektedir.

Doğum tarihi kullanılarak yapılan hesaplamalarla; parayla ilgili size özel bilgileri öğrenerek maddi gelirinizi arttırma, kendinizi tanıma, güçlü yönlerinizi ve yaşam amacınızı öğrenme, doğru işi seçme, en uyumlu eşi ve iş ortağını seçme, zamanın size sunduğu fırsatları öğrenme ve onlardan yararlanma imkanına sahip olabilirsiniz.

Sayıların gizemli dünyasına yolculuğa davetlisiniz.

TAMER AKIN - NUMEROLOJİ UZMANI

Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü'nden mezun oldu. Üniversite yıllarından itibaren Arçelik, Akçansa, Ceva Lojistik, Karena İnsan Kaynakları, Genpa, Samsung (CMC bünyesinde) ve Vakko şirketlerinin eğitim ve insan kaynakları departmanlarında görev aldı. 2011 yılından beri eğitim, koçluk ve danışmanlık alanında çalışmalar yapmaktadır. Akın, 2012 yılında ICF Onaylı “Uluslararası Koçluk Belgesi” almıştır. 2018 yılında numeroloji alanında çalışmaya başlamıştır.

22 December 2020 Tuesday 20:00

22 December 2020 Tuesday 21:00


Online Event - ZOOM

Event Promoter

Biletino Logo
Tamer Akın Questions For Organizer?

TAMER AKIN - NUMEROLOJİ UZMANI Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü'nden mezun oldu. Üniversite yıllarından itibaren Arçelik, Akçansa, Ceva Lojistik, Karena İnsan Kaynakları, Genpa, Samsung (CMC bünyesinde) ve Vakko şirketlerinin eğitim ve insan kaynakları departmanlarında görev aldı. 2011 yılından beri eğitim, koçluk ve danışmanlık alanında çalışmalar yapmaktadır. Akın, 2012 yılında ICF Onaylı “Uluslararası Koçluk Belgesi” almıştır. 2018 yılında numeroloji alanında çalışmaya başlamıştır.

Comments