15 December 2020 - Tuesday

ONLINE Kış Okulları _Yaz Okulları

Online
ONLINE Kış Okulları _Yaz Okulları

Event Details

Covid döneminde kendini daha iyi yetiştirme fırsatı bulabilen öğrenciler hem üniversite başvurularında hem de kendi gelişimlerinde fark yaratabilirler. Pek çok yurtdışı yaz okulu programlarını online şekle çevirdi. Hatta bu okulların bazılarının kış ve bahar dönemlerine de son kayıt tarihinden önce kayıt olup katılma şansınız var. 

Bu seminerde;

Başarılı kış, bahar ve yaz okullarının ( üniversitelere ait veya özel) programlarını, ücretlerini ve başvuru koşullarını

öğrenebilirsiniz.

Kimler katılabilir:

  • Hazırlık, 9, 10, 11 sınıf öğrenci ve velileri
  • Lise öğretmenleri

 

  

IŞIL TABAĞ Kimdir?

Endüstri Mühendisi olan Işıl Tabağ, Avrupa Okullar Birliği görevinden sonra 1998 yılından bu yana Türk öğrencilerin Amerika, Kanada, İngiltere gibi farklı ülkelerde lisans ve yüksek lisans eğitimi almaları için danışmanlık vermektedir. Bu üniversitelerin farklı projelerini de yürüten Işıl Tabağ bu çalışmalar ışığında gençlerin hem kendilerini hem de üniversite bölümlerini tanıyarak gerçekten hayatta yapmak istedikleri hedeflerine yönelik değerli üniversitelerden eğitim almalarını sağlamaktadır.  Yurtdışında başta Yale University, Harvard University, Stanford University olmak üzere toplam 19 üniversitenin “Essential Skills for Character and WorkPlace” çalışmalarını birleştiren Işıl Tabağ, Leaders Hill sisteminin de kurucusudur. Bu ışıkta bir üniversiteden kabul almak için değil gerçekten gelişerek karşılıklı katkı sağlayacağı iyi bir üniversiteyle eşleşmesi için önceki yıllarda ailelerle de çalışmalar yürütmektedir.

Işıl Tabağ evli ve 4 çocuk annesidir.

 

Işıl Tabağ’ın öğrencilerinin akademik kabul aldığı üniversitelerden bazıları şunlardır:

Harvard University-Yale University – Stanford University -Brown University – University of Southern California – University of Pennsylvania -  California Institute of Technology - Duke University – NYU – Columbia University – Cornell University – UCLA – UC Berkeley – Georgia Institute of Technology – Georgetown University – Johns Hopkins University – University of Chicago – Lehigh University -Babson College – FIT – Pratt Institute – Parsons School of Design – Northwestern University – Georgetown University  – University of Michigan , Ann Arbor – Boston University -  University of Michigan- Michigan State University - Northeastern University -   Rhode Island School of Design - University of Rochester -  Amherst College - School of the Art Institute of Chicago - The George Washington University - Tufts University - University of Southern California - University of Virginia - Vanderbilt University-   Universita Bocconi - University of Cambridge -  Oxford University - LSE – Imperial College – LSE – King’s College London – University of Toronto – University of British Columbia – McGill University vb.

 

Instagram Hesabı: isiltabag_consulting

e-mail: [email protected]

[email protected]

 

Etkinlik iletişimi için:

 

Yasemin Özalp

Telefon: 0 530 615 8898

 

 

Performers

Işıl Tabağ

15 December 2020 Tuesday 19:00

15 December 2020 Tuesday 20:30


Online Event - Zoom

Event Promoter