08 December 2020 - Tuesday

Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri

Online
Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri

Event Details

ANLAYARAK HIZLI OKUMA TEKNİKLERİ EĞİTİMİ
Eğitim ve detaylarını incelemek için tıklayabilirsiniz : https://www.potansiyelim.com/online-egitim/anlayarak-hizli-okuma-teknikleri/
Eğitim saatleri 21:00 - 22:30 arasıdır.
Eğitim pazar hariç her gün aynı saatte yapılacak ve iki haftada tamamlanacaktır.
1 dakikada en az 500 sözcüğü anlayarak okumaya Ne Dersiniz?

Anlayarak hızlı okuma teknikleri eğitiminin içeriği:
1 Dakikada Kaç sözcük okuyup anlıyorsun ?
Test Edelim.
Öğrenme Yönünüzü Test Edelim
Hadi Hızlanalım
Esneklik kazanıp okuma tekniğini kavrayalım
Anlama kısmı –KODLAMA Kısmı Günlük egzersiz ve Ödevler UYGULAMALAR
Ödev kontrolü ve soru/sorunlar UYGULAMALAR
Beynin her iki tarafını aynı anda çalıştırma
Okuyup anlama, dinleyip anlama, aktarırken kavrama – UYGULAMALAR
Online Sınav

Eğitim zamanında, canlı sınıfa gitmek için tıklayınız. https://zoom.us/my/potansiyelim

Potansiyelim.com Hakkında:

İnternetin gelişmesi ve yayılmasıyla, eğitimin, sınıflardan çıkarak, ceplere gireceğini yıllar önce anlayan ve naçizane geleceği gören bir eğitim kurumuyuz. 2011 yılında kurulduk. Bu alanda hizmet üreten Ülkemizin ilk eğitim kurumuyuz.

Geçtiğimiz 9 yıl içinde 20.000 saatin üzerinde online canlı sınıf eğitimi vererek, bu alanda ulaşılması zor bir rekora imza attık. Her eğitimimizde, eğitim kalitemizi ölçümleyerek, daha iyi nasıl olurdu? Sorusuna cevaplar arayarak, her gün kendimizi daha da geliştirmeye çalışıyoruz.

Gelişmiş ölçme ve değerlendirme tekniklerimiz sayesinde, eğitimlerimizin tamamının, yüz yüze eğitimlerde bir tam günde verilen eğitimlere göre 3,2 kat daha verimli olduğunu ispatladık.

Online eğitim bizim ana uğraşımız, pandemi öncesinde de online eğitimler veriyorduk, her şey normale döndüğünde de online eğitimler vereceğiz. Kaydolacağınız eğitimlerde, eğitmenin yetkinliği kadar, eğitenin online eğitim yetkinliğine de dikkat etmenizi öneririz.

Potansiyelim.com olarak, alanlarında deneyimli, 50 den fazla eğitmen ile çalışıyoruz. 9 yılda biriktirdiğimiz tüm deneyimi, Eğitmenlerimizle de paylaşarak, yüz yüze eğitimlerden çok daha başarılı online eğitimleri değerli birey ve kurumlar ile buluşturuyoruz.

Hem eğitmenlerimizi tanımanız hem de güzel konularda bilgilenmeniz için, haftada en az bir ücretsiz seminer düzenliyoruz. Seminer ve eğitim takvimimizi buradan https://www.potansiyelim.com/etklinlik/ görebilirsiniz.

Deneyimimiz güvencemizdir.

08 December 2020 Tuesday 21:00

08 December 2020 Tuesday 22:30


Online Event - Zoom

Event Promoter

Biletino Logo
Potansiyelim Questions For Organizer?

2011 yılında kurulan, Ülkemizin ilk Online Eğitim Pazaryeriyiz Yüzlerce farklı eğitimi kaliteli bir şekilde uygun fiyatlar ile veriyoruz.

Comments