11 January 2021 - Monday

Yeni Dünyada Güç Sende

Online
Yeni Dünyada Güç Sende

Event Details

Dünya dönüşürken sen aynı kalırsan hem profesyonel hem de sosyal yaşamında istediğin başarıyı yakalayamazsın.

Bugün artık “Sen” yok “Biz” var.

Değişimin ve dönüşümün çok hızlandığı bu yüzyılda seni diğerlerinden farklı kılacak anahtarlara ihtiyacın var.

 

Kendine Sor!

İletişim halindeyiz ama aynı şeyi mi konuşuyoruz?

Başarı “bende” mi gizli “bize” mi ait?

Yaratıcılık seçilmiş kişilere mi özgü herkes yaratıcı olabilir mi?

Zor zamanları nasıl kolay yönetebiliriz?

Geçmişin pişmanlığı ile geleceğin kaygısı arasında şimdiye nasıl geleceğim?

 

Shiftedminds Eğitim Platformu olarak tam da bugün ihtiyacın olan eğitimleri senin için alanında uzman olan eğitmenlerimizle tasarladık.

 

Özellikle küresel rekabetin yoğun olduğu bu yüzyılda beynin çalışma prensiplerine hâkim olmak ve profesyonel yetkinliklerin yanında insana has duygusal becerileri geliştirmek daha da önem kazanmaktadır. Dünya Ekonomik Forumu’nda yayınlamış olduğu yeni yüzyıl yetkinliklerini kapsayan eğitim programımız güncel, bilimsel içeriklerle yetkinliklerinizi destekleyerek dönüşüm sağlamış pek çok alanda sizi ileriye taşıyacaktır.

11 Ocak Pazartesi başlayacak eğitimimizde uygulayacağımız %15 indirim kodu "shifted". Kontenjan sınırlı sayıda olacaktır.

Eğitim Programı

Yeni Dünyada Güç Sende eğitimimiz 7 konu ve 2 webinardan oluşmaktadır.

Açılış Webinarı: 11.01.2021 Pazartesi, Saat:21:00 Eğitim akışı, metodolojisi hakkında bilgilendirme ve katılımcılar ile tanışma.

Eğitmenler: Dr. Hakan Tetik ve Psikoloji - Nörobilim Uzmanı Gülferi Yıldırım 

Yeni Dünyada Güç Sende

  1. Gün: 12.01.2021 Salı - Olumlu Zihin Yapısı
  2. Gün: 13.01.2021 Çarşamba - Endişe ve Kaygı Yönetimi
  3. Gün: 14.01.2021 Perşembe - Kolektif Zekayla İş Birliği
  4. Gün: 15.01.2021 Cuma - Yaratıcılık
  5. Gün: 16.01.2021 Cumartesi - İletişim
  6. Gün: 17.01.2021 Pazar - Rezilyans: Esneklik, Dayanıklılık
  7. Gün: 18.01.2021 Pazartesi- Mindfulness: Bilinçli Farkındalık

 

Kapanış Webinar:  19.01.2021 Salı Saat: 21:00 Yeni Dünyada Güç Sende

Eğitmenler: Dr. Hakan Tetik ve Psikoloji - Nörobilim Uzmanı Gülferi Yıldırım 

 

Program İçeriği 

Shiftedminds Yeni Nesil Teknolojik Eğitim Platformu olarak yeni yüzyılın hızının ve beklentisinin oldukça yüksek olduğunun farkındayız. Bu argümanları bir araya getirerek gördük ki eğitim almak isteyen fakat buna çok fazla zaman ayıramayan, doğru ve güncel bilgiye hızlı bir şekilde ulaşamayan kişiler ve kurumlar mevcut. Buradan yola çıkarak eğitime katılan kişilerin, günün istediği saatinde bu içeriklere bakabileceği, kendi eğitim zamanını ve modelini kendine uyum sağlayacak şekilde düzenleyebileceği şekilde WhatsApp’a göre uyarladık. Başlatmış olduğumuz WhatsApp Eğitimlerimiz kişilerin istediği zamanda ve istediği yerde ulaşımı kolay olacak şekilde dizayn edilmiştir.

➢ Eğitimimiz de webinarlar için "Zoom" programı kullanılmaktadır. Katılım Linki whatsapp üzerinden sizlerle paylaşılacaktır. 

➢ Whtasapp üzerinden sizlere ileteceğimiz eğitim dökümanlarımız belli bir akışta gelmektedir, animasyonlaştırılmış eğitim videoları, eğitmenlerimizin videoları, günün konusuyla ilişkili soru kartımız, tekrar kartımız ve açık kaynak paylaşılacaktır.

➢ Whatsapp eğitim grunumuz kapalı bir grup olacaktır ve modoretör tarafından yönetilecektir. Gruba dışardan mesaj atmanız mümkün değildir. 

➢ Soru kartına cevaplarınızı ve aklınıza takılan soruları özelden modoretöre dilediğiniz saatte iletebilirsiniz.

➢ 6 günlük whatsapp eğitimi sonunda Dr. Hakan Tetik ve Gülferi Yıldırım ile gerçekleştireceğimiz eğitim webinarında whatsapp üzerinden görmüş olduğunuz eğitim içeriklerinin geniş hali sizlere anlatılacak ve sorularınız yanıtlanacaktır. 

➢ Katılımcı günün istediği saatinde whatsapp üzerinden paylaşılan eğitim içeriklere bakabilir, eğitim zamanını ve modelini kendine uyum sağlayacak şekilde düzenleyebilir.

➢ Eğitimimize dünyanın her yerinden katılabilir, tüm eğitim içeriklerine ömür boyu erişim sağlayabilirsiniz.

➢ Program sonunda katılımcılar Shiftedminds tarafından sertifikalandırılmaktadır.

Dr. Hakan TETİK Kimdir?

İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Sonrasında Marmara Üniversitesi Almanca İşletme bölümünden Yüksek Lisans derecesi (MBA) ve 2008 yılında İşletme/pazarlama alanında Işık Üniversitesinde Doktora derecesini (PhD) aldı. Erken yaşlarda meslek hayatına plasiyer olarak sıcak satış ile başladı. İTÜ’de son sınıfta okurken profesyonel çalışma hayatına Penta Bilgisayar A.Ş. Kurucu ve Genel Müdür olarak başladı. Daha sonra çeşitli firmalarda Satış ve Pazarlama Müdürlüğü, İş Geliştirme Direktörlüğü, İş Çözümleri Direktörlüğü ve Genel Müdürlük gibi farklı görevlerde bulundu.

2004 yılında profesyonel iş hayatını sonlandırdı. O zamandan beri çeşitli şirketlerde kurucu ortak, yatırımcı veya yönetim kurulu üyesi olarak meslek hayatına devam ediyor.

Aynı zamanda dünyanın önde gelen şirketlerine strateji, pazarlama ve ürün yönetimi fonksiyonlarında yardımcı oluyor. Her işletmenin Strateji, Dönüşüm, Müşteri Deneyimi ve İnovasyon kültürlerine sahip olmasını gerektiğini düşündüğü için ağırlıklı olarak bu alanlarda eğitim, konuşma ve danışmanlık hizmetleri veriyor. İşletmelerin yönetim/icra kurullarında görev alarak farklılaşmalarına yardımcı olmaya çalışıyor. Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerini aktif olarak konuşabilen Hakan Tetik, “Patron dilini” de oldukça aktif bir şekilde kullanabiliyor. İşletmelerin DNA’sında yer alması gereken kritik yeteneklerin; strateji, dönüşüm yeteneği, müşteri deneyimi ve inovasyon olduğunu savunan Hakan Tetik, strateji, unlearn, pazarlama ve ürün yönetimi konuların odaklanmış durumda ve bu konularda çalışmalarına devam ediyor.

Gülferi YILDIRIM Kimdir?

İTÜ Elektronik Mühendisliği’nden mezun ve Yeditepe Üniversitesi’nden (MBA) İşletme Yüksek Lisansına sahip olan Gülferi Yıldırım, Üsküdar Üniversitesi’nde Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans programının ardından aynı üniversitede Nörobilim Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Geliştirdiği eğitim programı ile insanların mutluluk, düzeylerinin önemli oranda arttırılabileceğini ve beyin aktivitesinde yarattığı değişimi gösteren dünyanın ilk araştırmasını nörobilim tezi olarak yayınlanmıştır. Aynı zamanda Kültür Üniversitesi'nde Öğretim Görevlisi olarak “İletişim ve Marka Yönetimi” dersi vermektedir.

Kurumsal dünyada, 30 yıla yakın süredir kurumsal dönüşüm, strateji, organizasyonel yapılanma, iletişim ve pazarlama konularında danışmanlık ve liderlik yapmaktadır. Her yıl İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen “Mutlu İnsan ZihinRuhBeden Festivali”nin kurucusudur.

Kendini keşfetmek üzere çıktığı yolda Türkiye’den Güney Afrika’ya, ABD’den Peru’ya, Hindistan’dan İngiltere’ye ve Bali’ye pek çok eğitime katılmıştır. Bu eğitimlerden bazıları; Oxford, MIT (Massachusetts Institute of Technology), University of Massachusetts gibi dünyanın saygın üniversitelerinde aldığı mindfulness, meditasyon ve nörobilim temelli eğitimlerdir.

Mutlu İnsan Akademisi ve Shiftedminds Eğitim Danışmanlık şirketlerinin kurucusudur. Doğunun binlerce yıllık kadim bilgilerini, batı bilimi ışığında, yaşam deneyimleriyle sentezleyerek oluşturduğu mutluluk, liderlik, rezilyans, mindfulness, duygusal denge, stres, endişe kaygı yönetimi eğitimleriyle insanların içsel motivasyonlarını ve güçlerini artırarak yaşamlarının her alanında hedeflerine ulaşmalarına vesile olmaktadır.

Yelken ve snow board başta olmak üzere doğa sporları tutkunu olan Gülferi Yıldırım’ın vaz geçilmezleri arasında kitap okumak, müzik dinlemek, dans etmek ve yeni deneyimler edinmek vardır.

11 January 2021 Monday 21:00

18 January 2021 Monday 21:00


Online Event - WhatsApp, Zoom

Event Promoter

Akademus Eğitim Platformu
Akademus Eğitim Platformu Questions For Organizer?

15 yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz eğitim ve danışmanlık sektöründe elde edilen tecrübeler ve donanımlar neticesinde bütün hizmetlerimizi ve ürünlerimizi AkademUS markasında toparlayarak daha bütünleşik bir yapıya erişilmiştir. AkademUS markası ile “Kurumsal Aklın Dönüşümü” mottosu altında, çalışmalarına devam etmektedir. Kurumların dönüşümünü, çalışan bireylerinin eğitimleri ile sağlamayı amaçlamaktadır. Bu noktada sahip olduğu tecrübe, eğitim yöntemleri ve uzman kadrosu ile dikkat çekecek farklar yaratmaktadır. Karlılık için çalışıyorsunuz, bunun farkındayız. Karlı olmak ve geleceğe hazır olmak; hepimiz için çözülmesi gereken 2 bilinmeyenli büyük bir denklem. Bu denklemi sizlerle çözmeye hazırız. Sizi ve sizin tüm bileşenlerinizi sürdürülebilir kılmak için sizinle birlikte koşacağız. Sizi baştan aşağıya tanıyarak geleceğe taşıyacağız. Gelecekteki siz için rekabet üstünlüğü sağlayacağız. En önemlisi her konuyu, patron, müşteri ve çalışan denkleminde ele alacağız. Bu sayede kurumunuzun ve sizin yeni dünyaya adapte olarak dönüşümünü sağlayacağız. Sizler ile birlikte kurumsal aklın dönüşümünü sağlayacağız…

Comments