04 December 2020 - Friday

Ücretsiz Temel Scrum Eğitimi – Uluslararası Scrum Fundamentals Sertifikasyonu

Online
Ücretsiz Temel Scrum Eğitimi – Uluslararası Scrum Fundamentals Sertifikasyonu

Event Details

Scrum Fundamentals Certified (SFC ™) Ücretsiz Webinar İçeriği (İngilizce)

Idealscrum ve SCRUMstudy ™, toplam 5 saat olmak üzere “Scrum Fundamentals Certified (SFC ™)” sertifikasyon sınavına hazırlanmanız için, 1 saatlik ücretsiz “Scrum” online webinar ve ardından eğitmen liderliğinde 4 saatlik bir online ders düzenlemektedir.
Bu sınıfa katıldıktan sonra, katılımcılar SFC ™ sertifika sınavına (bir saat süreli, çoktan seçmeli 40 sorudan oluşan) girebilir; kariyerlerinde ilerleyerek kendilerini geliştirebilir ve uluslararası SFC ™ sertifikalarını alabilirler.

“Scrum Fundamentals Certified (SFC ™)” ile Kazanımlarınız

– Alanında önde gelen bazı uzmanların temel Scrum kavramlarının anlaşılması,
– SFC ™ Sertifika Sınavına hazırlanılması,
– Scrum’ı öğrenip uygulayarak kariyerde ilerleme sağlanması,
- Yazılım, IT ve/veya diğer sektörlerde kendini geliştirme ve çok daha fazlası...

"İdealscrum.com tarafından desteklenen Online Temel Scrum Kursuna katılarak SCRUMstudy sınavını tamamladım. SCRUMStudy çok organize; eğitim ve sertifikalar ise açıkça yapılandırılmış. Çeşitli dersler, canlı eğitmen, videolar ve etkileşimli sorulardan oluşan eğitimden gerçekten keyif aldım.
Scrum’ı IT projelerimdeki çalışmalarımda zaten kullansam da, derslerden ve ücretsiz olarak aldığım bilgilendirici eğitimden ilginç ipuçları öğrendim.”

Klaus Kistner – Senior SAP Developer;

Bad Mergentheim, Baden-Württemberg, Almanya

04 December 2020 Friday 19:00

04 December 2020 Friday 23:55


Online Event - Platform adı ayrıca bildirilecektir.

Event Promoter

İdealscrum
İdealscrum Questions For Organizer?

www.idealscrum.com olarak iş mükemmelliği ve inovasyon için yüksek kaliteli eğitim ve sertifika programları sunuyoruz. İdealscrum, www.idealkoc.com tecrübesi ve Scrumstudy iş birliği ile, SCRUM metodolojisini kullanmak, kendisini bu konuda geliştirmek, bilgi ve yetkinliğini global bir sertifika ile belgelemek isteyen kişi ve kuruluşlar için, istenilen her seviyede online eğitim ve sertifika programı sağlamaktadır.

Comments