27 November 2020 - Friday

Umut Kuzey ile Söyleşi

Online
Umut Kuzey ile Söyleşi

Event Details

Merhaba! Milyon Yapım kurucusu, girişimci ve müzisyen Umut Kuzey ile söyleşimiz 27 Kasım Cuma günü 20.00'da Instagram (@baulgk) canlı yayından olacaktır. Herkesi bekliyoruz.

Hello! Our interview with founder of the Milyon Yapim, entrepreneur and musician Umut Kuzey will be live on Instagram (@baulgk) on Friday, November 27th at 8 p.m. We're waiting you.

 

Umut KUZEY Kimdir?

Umut Kuzey (doğum 1 Aralık 1976), Türk rock müzik şarkıcısı, bestecisi ve söz yazarı.

Üniversite eğitimini İstanbul’da tamamlayan Umut Kuzey mezun olduktan sonra memleketi Adana’ya döndü. Adana’da, Sokak Çocuklarından kurduğu bir koro ile yaptığı yardım konserleri serisi sonrasında projesini tamamladı ve İstanbul’a yerleşti.

Müzisyen 2014 yılında Ömür Gedik ile "Dokun Bana" şarkısında düet yaptı. Aynı yıl Mor ve Ötesi, Duman, Pentagram, Hayko Cepkin gibi isimlerin sahne aldığı Zeytinli Rock Festivali'nin koordinatörlüğünü üstlendi.

27 November 2020 Friday 20:00

27 November 2020 Friday 21:30


Online Event - Instagram Live @baulgk

Event Promoter

BAU Liderlik ve Girişimcilik Kulübü
BAU Liderlik ve Girişimcilik Kulübü Questions For Organizer?

TR - BAU Liderlik ve Girişimcilik Kulübü Bahçeşehir Üniversitesi’nin en aktif kulüplerindendir. 900 üyeyi aşkın bir aile olarak Bahçeşehir Üniversitesinde öğrenim gören lisans, yüksek lisans ve hazırlık öğrencilerinin tümünü kapsayan, her türlü öğrenci profiline hitap eden bir kulüptür. Misyonumuz, Türkiye’de kendi alanlarında başarılı olmuş, liderlik yönü ön planda olan, önemli faaliyetlerde bulunmuş girişimcileri öğrencilerle buluşturmak. Geleceğin liderlerini iş hayatına daha hazırlıklı bir hale getirebilmektir. Etkinliklerimize katılımı sadece okulumuz öğrencileri ile sınırlı tutmayıp başka üniversitelerden hatta şehirlerden gelen öğrencileri de ağırlamaktan onur duymaktayız. EN - BAU Leadership and Entrepreneurship Club is one of the most active clubs of Bahçesehir University. As a family of more than 900 members, it is a club that covers all undergraduate, graduate and preparatory students studying at Bahçesehir University and caters to all kinds of student profiles. Our mission is to bring together students who have been successful in their fields, who have been in the forefront of leadership, and who have been engaged in important activities in Turkey. To be able to make future leaders more prepared for business life. We are honored to welcome students from other universities and even from cities.

Comments