19 November 2020 - Thursday

4. Yeni Nesil Girişimcilik Zirvesi

Online
4. Yeni Nesil Girişimcilik Zirvesi

Event Details

Para Dergisi tarafından her yıl düzenlenen "Yeni Nesil Girişimcilik Zirvesi" 'nde girişimcilik hakkında toplumun her kesiminde farkındalık oluşturarak, inovatif girişimcilerin desteklenmesi ve girişimcilik ruhunun yaygınlaştırılması amaçlanıyor. Yeni nesil girişimciliğin önde gelen uzman isimlerini bir araya getiren Zirve' de, ekonomi dünyasının devleri ve girişimciler bir araya geliyor.

19 Kasım 2020' de 4' üncüsü düzenlenecek olan "Yeni Nesil Girişimcilik Zirvesi” 'nin bu yılki teması ise POST PANDEMİK DÜNYADA GİRİŞİMCİLİK. Girişimcilik alanındaki yeni fikirlerin, yeni işlerin ve yeni yatırım stratejilerinin konuşulacağı zirve pandemi dolayısıyla web ortamında gerçekleştirilecektir.

E-ihracat, yatırımcıların gözünden pandemi sonrası fırsatlar, finansal teknolojilerin yarını, gelecek toprakta – agrıtech, sosyal girişimcilik ve Anadolu’nun girişimi başlıklarının tartışılacağı 4. Yeni nesil girişimcilik Zirvesi dijital ortamda üç saat sürecek bir webinar ile 19 Kasım’da düzenlenecektir.


Özel oturumlar tek salonda yapılacaktır. Ardından paneller ikili paralel oturumlar şeklinde zoom platformunda özel odalarda yapılacaktır.

19 November 2020 Thursday 13:00

19 November 2020 Thursday 16:00


Online Event - Canli Yayın

Event Promoter

Comments