05 December 2020 - Saturday

Mutluluk Araçları

Online
Mutluluk Araçları

Event Details

MUTLULUK ARAÇLARI

Mutluluğun sınırı yoktur, her zaman daha fazlasını hak ediyorsunuz. Yaşam performansınızı, sevincinizi arttıracak mucizevi mutluluk araçları ile tanışmaya hazır mısınız?

Şimdiye kadar sizi aşağı çeken şeyler, stres, kaygı gibi şeylerle baş etmede uyguladığınız yöntemlerden kalıcı faydalar görememiş olabilirsiniz. Bunları yaparken kendinizi zorlamak da ayrıca zihinsel yorgunluk yaratır.

Etkinliğimizde dünyanın pek çok yerinde uygulanmakta olan, kadim bilgilerle bilimsel araştırmaların birleşmesiyle kendini kanıtlamış bireysel gelişim metodları yer almaktadır. Bunlar sıradan olmayan, uygulaması çok basit ancak çok hızla etkisini gösteren yöntemlerdir.

Eğitmenimiz Reyhan Elmasri uzmanı ve eğitmeni olduğu, uzun yıllardır kurumsal ve bireysel çalışmalarında kullandığı mutluluk araçlarını sizlerle paylaşacak. İçeriğin başlıca konuları:

Kendi kendini şifalandırma

Access Consciousness mutluluk araçlarını günlük hayata uygulama

Pratik zihinsel dönüşim

Zihin gücünü kullanma

EFT uygulaması

Nörobik egzersizler

Dijital ortamda motivasyon

Yargılardan kurtulma

Dijital ortamda mutluluk

Enerjinin kontrolünü ele alma

Kendini şımartma

Pozitif düşünme ve davranma sanatı

Zihinsel ve duygusal kasları güçlendirm

05 December 2020 Saturday 11:00

05 December 2020 Saturday 11:45


Online Event - Zoom

Event Promoter

Wellbeing Academy Türkiye
Wellbeing Academy Türkiye Questions For Organizer?

Wellbeing Academy Türkiye olarak mutlu insanların daha yüksek performans ve sadakat gösterdikleri bilinciyle sürdürülebilir “eğitim deneyimleri” tasarlıyoruz. Amacımız kişilerin farkındalıklarının artırılıp, potansiyellerinin ortaya çıkarılmasını sağlayarak verimliliklerini ve kurum karlılığını pozitif yönde geliştirmektir.

Comments