27 November 2020 - Friday

Ozza Akustik-Dere

İstanbul
Ozza Akustik-Dere

Event Details

Ozza Akustik konserleri devam ediyor! 4 yıllık konservatuar eğitimi ve 14 yıldır müziğe olan tutkusunun yanı sıra, eski ve yeni parçaları kendi tarzıyla birleştirdiği eğlenceli coverlarıyla Dere; 27 Kasım Cuma 19.30’da Ozza Galata’da!

Kaliteli müziği Ozza Performans Sahnesi farkıyla yaşamak ve Dere’yle geçmişinizden bugününüze bir yolculuk için Ozza Galata’ya bekliyoruz!
Tarih:27 Kasım 2020
Saat: 19.30
Yer: Ozza Galata Performans Sahnesi
Adres: Hacımimi Mah. Galata Mandırası Sok No:22 Ozza Galata Beyoğlu/İstanbul

27 November 2020 Friday 19:30

27 November 2020 Friday 21:30


Ozza Galata, Hacımimi, Galata Mandırası Sokak No:22, Beyoğlu/İstanbul, Türkiye, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Ozza Galata Questions For Organizer?

Ozza Galata tarihi yarımadanın yanı başındaki benzersiz konumu ile ulusal ve uluslararası lansman, konferans, atölye, gösterim, sergi, performans, panel, gibi etkinliklerle katılımcılara eşsiz bir deneyim sunar. Sanatı teşvik eden atmosferi ile görsel ve kültürel konuları araştırmaya ve değerlendirmeye yönelik yenilikçi programları destekler. Ozza Galata 140 metrekarelik çalışma alanı ile farklı disiplinlerin kesişim ve buluşma noktası olarak tasarlanmıştır. Gündelik üretim pratiklerine odaklanan Ozza Galata, sosyal içerikli düzenlediği etkinliklerle kültür sanat alanında faaliyet gösteren kişilerin fikir ve deneyim alışverişinde bulunabileceği bir alan sunmayı hedeflemektedir.

Comments