03 December 2020 - Thursday

Hayalimdeki Girişim

Online
Hayalimdeki Girişim

Event Details

Hayalini kurduğunuz bir girişim var mı yoksa zaten girişim hayalinizi gerçekleştiriyor musunuz? 

Peki bu yolculukta yolda sizi nelerin beklediğini biliyor musunuz? 

Hayal ettiğiniz girişim için yola çıktığınızda neler çantanızda olmalı yada yol arkadaşlarınız kimler olmalı?  Peki ya işler karışırsa neler yapabilirsiniz? En zoru da yılmamak ve mutlu sona erişebilmek için motivasyonunuzu kaybetmemek. İşte bunlar ve daha fazlası kendi deyimiyle girişim kurtaran ipuçları ile Özlem Erol'la  'Hayalinizdeki Girişim' etkinliğinde..

ÖZLEM EROL
Profesyonel iş hayatına sağlık sektöründe başlayıp kariyerinde ilk yirmi senede değişik kademelerde yöneticilik yapmıştır . 2011 senesinden itibaren profesyonel iş yaşantısına ‘Proje Yönetim Hizmetleri’, ‘Kurumsal Yönetim’, ‘İnsan Kaynakları’, ‘Stratejik Yönetim’, ‘İş Süreçlerinin Otomasyon Sistemlerine Entegrasyonu’, ‘Satış ve Hizmet Yönetimi’ alanlarında projeleri yürüttüğü ve kurucusu olduğu danışmanlık şirketinde devam etmektedir. Aile şirketlerinde kurumsallaşma, yönetim sistemlerinin kurulması, organizasyonel planlama ve gelişim, hizmet sektörü müşteri ilişkileri yönetimi, satış yönetimi, kurumsal performans yönetimi (Balanced Scorecard), girişimcilik, kariyer yönetimi, iş süreçlerinin bilgi sistemlerine entegrasyonu, İK fonksiyonlarının verimliliğinin ölçülmesi ve çatışma yönetimi konuları uzmanlık alanlarıdır.
Aynı zamanda ‘BreakTheDay’ markası altında fark yaratan atölyeler ve Kariyer, Girişimci ve Kobiler alanında mentorluk çalışmaları yapmaktadır.

03 December 2020 Thursday 17:00

03 December 2020 Thursday 18:35


Online Event - Zoom

Event Promoter

BreakTheDay
BreakTheDay Questions For Organizer?

BreakTheDay 2018 yılında projelendirme süreci başlayan 2019 yılında hayata geçirilen bir Etkinlik/Atölye & Eğitim & Danışmanlık & Mentorluk platformudur. Şehir yaşamının yoğunluğu ve kalabalığı ortasında yaşamımıza değer katan anlar ve anılar yaratmak, hikayeler paylaşmak, öğrenmek ve deneyimleyebilmek için kendimize zaman ayırmadığımızı fark ediyoruz. Kendimize ayırdığımız zamanda hayatımıza bir değer katmak, dönüştürmek istediğimiz alanları dönüştürebilmek, daha yeni bir “ben” yaratmak ya da hayal ettiğimiz yeni bir projeye başlamak isteriz. BreakTheDay şehrin önemli noktalarında gerçekleşen atölye ve etkinlikleri ile katılımcılarına ilham dolu molalar sunuyor. Diğer yandan kurucumuz Özlem Erol’un sektörel deneyimi ve Danışman / Mentor uzmanlığına dayanarak oluşturduğumuz – pandemi sürecinde tamamen online olmak üzere – yüzyüze ya da online danışmanık / mentorluk sağlayan Mentoring Break alt markamızla Kariyer, Girişimcilik ve Eğitim alanlarında uzman desteği sunduğumuz programlarımızı hayata geçiriyoruz. Bu program kapsamında dönemsel eğitimler ya da atölyeler de düzenliyoruz. İyi hissetmek ve iyi zaman geçirmek isteyenler için, Day Break ve Story Break’lerde deneyim ve ilham paylaşımına odaklanıyoruz. Kariyer ve kişisel gelişim atölyelerimiz, “Make the Day” diyerek üretkenliğimizi ortaya koyduğumuz “Kendin Yap” etkinliklerimiz, ruhumuzu doyurduğumuz Food ve Art Break’lerimiz ve hayatın her alanına dokunan, hikayelerimize anlam katan sayısız buluşmalarımızla sizlerleyiz.

Comments