14 October 2020 - Wednesday

Emre Hasan Saylık ile OneLifeLab Tanıtım Buluşması

Online
Emre Hasan Saylık ile OneLifeLab Tanıtım Buluşması

Event Details

Ücretsiz “OneLifeLab” Tek Yaşam Atölyeleri tanıtım buluşmasına, yaşamına “Sil Baştan” bakmak isteyen herkesi bekliyoruz. 

Tanıtım buluşmamızda, hem paylaşılanlar hem de sorularınızla 5 ayrı Meziyet Atölyesi içinden sizin için uygun olanı belirleyebilirsiniz. Bütünsel olarak 5 atölyeye birden katılmak isteyenlerle ayrı “OneLifeLab” sınıfı açıyoruz.

Atölyelerde; insanın takındığı maskelerini, toplumsal kimliklerini, tüketme ve üretme hevesini, itiraz etme ve boyun eğme doğasını, kabul görme ve tek olma ihtirasını, aklını ve bilincini ve daha birçok insani bileşeni tartışıyoruz, çalışıyoruz.

Olabildiğince gerçekçi ve olabildiğince hayalci davranabilmenin ahengini huzurlu bir mutlulukla buluşmak için arıyoruz. 

Böylece her bir kişinin; kişisel benlik evriminde, toplumsal ilişki deneyimlerinde, aile resminde ve iş adımlarında karşılığı olan dengeli bir "Tek Yaşam" tarifini hayata geçirebilmesine kılavuz oluyoruz. 

        

MEZİYET ATÖLYELERİ

  • Ayırt Edebilmek 
  • Tercih Yapabilmek
  • Kendini Bilebilmek
  • Oyun Kurabilmek
  • Bütün Olabilmek

       

Aklımızda Bulunsun: “Yaşamda durması da güzel ama bak biraz, bakması da güzel ama dur biraz.”

14 Ekim Çarşamba günü saat 21.00'da aşağıdaki link ve meeting I.D ile etkinliğe giriş yapabilirsiniz;

Joint Idea is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Topic: Emre Hasan Saylık ile OneLifeLab Tanıtım Buluşması

Time: Oct 14, 2020 09:00 PM Istanbul

Join Zoom Meeting: https://us02web.zoom.us/j/5089249832

Meeting ID: 508 924 9832

EMRE KİMDİR? 

Emre, son 10 yıldır büyük kurumların profesyonelleri ile 'Yönetim Kültürü' üzerine eğitim ve gelişim projeleri, kobi patronları ile 'Yönetim Sistemi’ üzerine işletme koçluğu projeleri çalışıyor.

Geçmişteki önce bankacılık ve 2007 sonrasındaki danışmanlık alanındaki çok çeşitli tecrübeleriyle ve iş modellerini sorgulayan kafa yapısıyla, uçtan uca çözümlerde ve projelerde değer katan bir danışman. Yerel birikimi ve tecrübeleri modern teori ve modellerle bütünleştirmeye ve örgütsel gelişim için uyarlamaya çalışıyor.

ODTÜ’de okuduğu Sosyoloji disiplini ile profesyonel tecrübelerini birleştirmeyi seviyor. Özellikle semantik ve grup dinamikleri referansı ile düşünme alışkanlığı var. 2006’dan bu yana vazgeçmeden MÜGSF’nde Reklamcılık ve Pazarlama dersini vermeye, gençlerden öğrenmeye devam ediyor.

Emre hafif, sade ve gülümseten bir yolun peşinde ‘Tek Yaşam’ / ‘One Life’ olarak ifade ettiği mottonun arayışı için kafa yoruyor. 

Programlarında, 8 yıldır ana ikametgahı olan Bodrum’da yaşama, şehir kaçkını olma hikayelerini ve macerasını da paylaşmaktan keyif alıyor. 

Profesyonel Meslek Üyelikleri

  • Worldwide Association of Business Coaches - USA (WABC)
  • Association for Coaching - UK (AC/MAC)
  • European Mentoring & Coaching Council - TR (EMCC)
  • Yönetim Danışmanları Derneği - TR (YDD) 

Emre hakkında detaylı bilgi: https://www.linkedin.com/in/emresaylik/veya www.ehsdanismanlik.net

Performers

Emre Hasan Saylık

14 October 2020 Wednesday 21:00

14 October 2020 Wednesday 22:00


Online Event - Zoom

Event Promoter

Biletino Logo
Joint Idea

Joint Idea insan algoritması ile işleyen ve sürdürülebilir bir Dünya için yaratıma alan açan sinerji ve iş birliği platformu. Joint Idea’nın daimi gelişim platformu Life Works Labs kapsamında gerçekleştirilen eğitimler, atölyeler, sohbetler ve alan tutma çalışmaları, uluslararası sosyal kabilemiz Love Mafia üyelerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Amacımız kendini gerçekleştirmeye ve yaratıcı gücünü uyandırmaya niyet etmiş kişilere bizlere okullarda öğretilmeyen ve yeni dünyada ihtiyacımız olan donatıları ulaştırmak. Sizleri aramızda görmek bizlere keyif verecektir. Sosyal kabilemize dahil olmak isteyenleri www.lovemafia.co'ya davet etmek isteriz.