16 April 2014 - Wednesday

İTÜ Girişimcilik Zirvesi: Mentor Buluşması

İstanbul, Şişli
İTÜ Girişimcilik Zirvesi: Mentor Buluşması

Event Details

"İTÜ Girişimcilik Zirvesi: Mentor Buluşması", girişimciliğe ilgi duyan kişilerin, akademisyenlerin ve girişimcilik dünyasında adını sıklıkla duyduğumuz tecrübeli girişimcilerin bir araya gelebileceği bir etkinliktir.

Mentor Buluşması etkinliği iki bölümden oluşmaktadır. 18.00 - 19.30 arasında gerçekleşecek ilk bölümde katılımcılar, gruplar halinde, katılım sağlayan mentorlar ile belirlenecek noktalarda limitli sürede görüşme imkanı bulacaktır. Periyodik uyarılarla bu gruplar mentor değiştirecek ve her gruba tüm mentorlar ile tanışma imkanı sunulacaktır.

Turlar tamamlandıktan sonra, 19.30 - 20.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan ikinci bölümde de tüm katılımcıların birbirleriyle istedikleri şekilde görüşebilecekleri serbest buluşma ortamı sağlanacaktır.

Katılım Şartları:

*Etkinliğe katılım 60 kişi ile sınırlıdır.

*Katılmaya hak kazanan kişiler mail yoluyla bilgilendirilecektir.

16 April 2014 Wednesday 18:00

16 April 2014 Wednesday 20:00


İstanbul Teknik Üniversitesi Mustafa Kemal Anfísi, İTÜ Maçka Kampüsü, İstanbul, Türkiye, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

İTÜ Girişimcilik Kulübü
İTÜ Girişimcilik Kulübü

www.itugirisimcilikzirvesi.org https://www.facebook.com/itugirisim https://www.facebook.com/itugirisimcilikzirvesi https://www.facebook.com/girisimcilikatolyesi https://www.facebook.com/dergirisim https://twitter.com/itugirisim https://twitter.com/itugirisimzirve https://twitter.com/ITU_GO https://twitter.com/GirisimAtolye