18 September 2020 - Friday

MİTTO'20 | Sanal Hızlandırma Programı Demo Day

Online
MİTTO'20 | Sanal Hızlandırma Programı Demo Day

Event Details

MİTTO, iş fikirlerini ticarileştirmek isteyen teknoloji tabanlı girişimcilere yönelik hazırlanan "MİTTO’20 Sanal Hızlandırma Programı" ile 6 Ağustos 2020 tarihi itibariyle 7 haftalık program kapsamında girişimlere eğitim ve mentorlük hizmetleri sağlamıştır.

18 Eylül 2020 tarihinde, DEMO DAY'e hazırladığımız 16 girişimin, ihtiyaçları doğrultusunda “Potansiyel Müşteri, İş Birlikçi ve Yatırımcı” ile buluşma fırsatı yakalamaları hedeflenmektedir.

Potansiyel müşteriler ile görüşme, müşteriyi tanıma ve tanımlama, satış ve iş geliştirme konularında gelişim gösteren malzeme, IoT, saas, data analizi, görüntü işleme, biyoteknoloji vb alanlardaki 16 girişim, 18 Eylül Cuma günü saat:14.00'de gerçekleşecek DEMO DAY'de sunumlarını gerçekleştirecekler.

Yaklaşık iki ay süren programda girişimlerin gelişimlerini görmek, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi almak, yatırım potansiyelini değerlendirmek ve potansiyel işbirlikleri oluşturmak adına erken aşama teknoloji girişimleri ile çalışmak isteyen kişi ve kurumların katılımlarından çok memnun oluruz.

Katılım için LCV bırakmak adına http://ow.ly/VhPa50Bn39I linkinden kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

18 September 2020 Friday 14:00

18 September 2020 Friday 17:00


Online Event - Zoom

Event Promoter

Biletino Logo
Geometri Melek Yatırım Ağı

Geometri Yatırım Sunumu ve İş Geliştirme Semineri