27 September 2020 - Sunday

Kendi Doğum Haritanı Oku - ONLINE

İstanbul
Kendi Doğum Haritanı Oku - ONLINE

Event Details

**Etkinlik ONLINE olarak yapılacaktır. Bilet alan katılımcılara etkinlikten önce, pazar günü saat 16.00ya kadar, bir link ve şifre iletilecektir. Size özel bu linke tıklayıp, açılan sayfada şifreyi girerek atölyeye katılabileceksiniz.

Astrolojik doğum haritanız ile maddi ve manevi kaynaklarınızı keşfedip, hayatınız için sizi en tatmin edecek yolu çizmeye ne dersiniz?

Astrolojik doğum haritası doğduğumuz an ve yerden gökyüzüne bakarak, gezegenlerin izafi bir haritasının çıkarılmasıdır. Bu nedenle kişiye özeldir. İlk nefesinizi aldığınız o kıymetli an’da gökyüzünde neler varmış diye baktığımızı düşünün! Ve buradan yola çıkarak, binlerce yıllık gözlem ile oluşturulmuş sembolik bir dil, yani astroloji aracılığıyla karakteriniz, potansiyeliniz hakkında detaylı bir yorum yapabiliyoruz. 

Bu yorumda neler mi var?

  • Kimliğimiz, var oluş amacımız, belirli durumlar karşısında benimseyeceğimiz tavırlar ve de vereceğimiz tepkiler
  • Zorlanabileceğimiz alanlar, dönemler ve bunları aşma yolları
  • Yeteneklerimiz, kariyer potansiyelimiz, maddi geleceğimiz
  • Aile ve akran ilişkilerimiz, aşk yaşantımız, evliliğimiz
  • Çocuklarımız, yaşam yolları, onlarla olan ilişkimiz
  • Sağlıkla ilgili gelişmeler

Kendi Doğum Haritanı Oku Atölyesi ile doğum haritasının bel kemiğini oluşturan burçlar, evler, gezegenlerin sembolik diline bir adım atacağız. Her birinin anlamları ve kombinasyonları ile yorumlama yeteneği kazanacağız. 

Bu çalışma sizlerin doğum haritasını okumanın temellerini öğrenmeniz içindir.

Çalışma öncesinde size dağıtılacak olan kendi haritalarınız ile atölyeyi takip ederken kişisel meseleleriniz ile ilgilenme fırsatınız olacak; Güçlü yanlarınız, yetenekleriniz, zarar görebileceğiniz durumlar.. 

27 September 2020 Sunday 20:00

27 September 2020 Sunday 22:30


Online, İstanbul, Türkiye, Fatih, İstanbul


View Map

Event Promoter

Comments