06 October 2020 - Tuesday

Ferda Alakuş ile 8 Haftalık Mindfulness Temelli Stres Azaltma Programı (MBSR)

Online
Ferda Alakuş ile 8 Haftalık Mindfulness Temelli Stres Azaltma Programı (MBSR)

Event Details

Günlük yaşamınızda sürekli stresle mücadele ediyor, dikkatinizi odaklamada güçlük çekiyor, aynı anda birçok işi yapmaya çalışıyor, zihnim sürekli geçmiş ya da gelecekle meşgul diyorsanız, bilimsel ve yenilikçi bir yaklaşımla hazırladığım Mindfulness Temelli Stres Azaltma Programı (MBSR) tam size göre

✨Mindfulness Temelli Stres Azaltma Programı (MBSR) ile stres, duygu ve düşüncelerle ile farklı bir ilişki kurarken Mindfulness egzersizleri ile anda kalabilme becerisi geliştirilir.

✨Program İçeriği:

• Programdan önce katılımcılarla ön görüşme yapılır. Ön görüşme eğitimin başlama tarihine iki hafta kala eğitmen tarafından online olarak gerçekleştirilir.

• Program 6 Ekim - 24 Kasım 2020 tarihleri arasında, haftanın Salı günleri, 19:00-21:30 saatlerinde online olarak (Zoom üzerinden) gerçekleşecektir.

• Haftada bir gün 2,5 saat süren, toplam 8 hafta devam eden, 6. haftada 2,5 saatlik sessizlik gününden oluşan deneyimsel ve psiko-eğitimsel bir grup programıdır.
• Haftalık oturumlar, zihinsel ve fiziksel farkındalık egzersizlerinden oluşur.

• Egzersizlerin dışında, psiko-eğitimsel bilgilendirme ve paylaşımlar yapılır, stres, stres yönetimi ve farkındalığın günlük yaşamda ve kişilerarası iletişimde uygulanması konularında farkındalık geliştirilmesine yardımcı olunur.

• Katılımcılar ses kayıtları ve yönlendirilmiş egzersizler arayıcılığı ile her gün 30-45 dakika uygulama yapmaya teşvik edilir. Ev uygulamaları verilir.

• Program sonunda katılımcılara uluslararası geçerliliği olan 'katılımcı sertifikası' verilir. Sertifika MBSR Eğitimeni olmanın ön koşullarından birini sağlar.

Eğitimin kapsamında verilecekler:

• 8 hafta boyunca 2,5 saatlik Buluşmalar
. Sessizlik günü
• Eğitim Kitapçığı: Haftalık Ders Özeti / Formel ve İnformel Ev Uygulamaları
• Yönlendirmeli Meditasyon Ses Kayıtları
• Program sonunda katılımcılara Uluslarası geçerliliği olan katılımcı belgesi verilir. Sertifika MBSR Eğitmeni olmanın ön koşulunu sağlar.

Eğitim Tarihleri:
Salı Grubu
Saat Aralığı: 19.00– 21.30
Günler:
Ekim: 6/ 13/ 20 / 27
Kasım: 03 / 10/ 17 / 24


Eğitim online olarak gerçekleşektirilecektir.
Katılım kontenjanı 12 kişi ile sınırlıdır.


Bilgi ve Kayıt:
info@mindfulnessatelier.com

06 October 2020 Tuesday 19:00

24 November 2020 Tuesday 21:30


Online Event - Online

Event Promoter

Ferda Alakuş ile Mindfulness Stres Azaltma Tanıtım
Ferda Alakuş ile Mindfulness Stres Azaltma Tanıtım Questions For Organizer?

Mindfulness ile stres, duygu ve düşüncelerle ile farklı bir ilişki kurarken Mindfulness egzersizleri ile anda kalabilme becerisi geliştirilir. Günlük yaşamınızda sürekli stresle mücadele ediyor, dikkatinizi odaklamada güçlük çekiyor, aynı anda birçok işi yapmaya çalışıyor, zihnim sürekli geçmiş ya da gelecekle meşgul diyorsanız, bilimsel ve yenilikçi bir yaklaşımla hazırlanan Mindfulness Tanıtım Etkinkinliği tam size göre

Comments