09 October 2020 - Friday

Aşk Yaratım Kampı

Muğla
Aşk Yaratım Kampı

Event Details

Aşk sensin, kendini gerçekleştirmek ve aşkı hayatında yaşamak için Fethiye kabak koyunda yapacağımız aşk yaratım kampına seni davet ediyoruz. Sevginin kaynağına Theta healing ile bağlanacağız. Hayatından ruh eşini uzak tutan ilişki ve aile blokajlarından arınıp aşkı hayatına çekmen için gerekli olan bilinçaltı kodlarını değiştireceğiz. Güne enerji bedenini uyaran, arındıran yoga ve meditasyon pratiği ile başlıyacağız.  

Yoga, meditasyon, Theta healing ile harmanladığımız bu program ile aşkı ve kendimizi keşfediyoruz. 

Deniz Bıyıklı ile Aşk nedir? Ruh ailesi, Ruh eşi, Ruh ikizi nedir? Tüm bunları öğrenerek aşkı hayatımıza çeken his yüklemeleri, aşkı uzak tutan bilinçaltı blokajlarının temizlenip pozitife dönüştürülmesiyle kendimizi aşka açıyoruz. Theta healing ile Ruh eşi yaratımı yaparak aşkı hayatımıza davet ediyoruz. Itır Karaçam ile Yoga ve meditasyon teknikleriyle bedenimizi ve zihnimizi aşka programlıyoruz. Özümüze olan sevgiyi hissediyoruz.  Kendinize yeni bir adım atmak isterseniz sizleri de aramıza bekliyoruz. 

Aşkla kalın. 

Enerji çalışmasında üzerinde duracağımız konular:

Ruh eşi, ikizi, ailesi kavramları,

Eril dişil enerji dengesi,

Tekrarlayan ilişki kalıpları,

Cinsellik kalıpları,

Sevginin yaratan tanımı, sevginin kabulü,

Tekrarlanan ilişki kalıplarının iptali,

İlişki içerisinde yaşadığımız negatif hisler,

Eski partnerle aramızdaki bağdan özgürleşme,

Aldatma/aldatılma, terk etme/edilme, inançların temizliği

Ve katılımcıya özel kendini doğru kişiyle ilişkiden uzak tutan inanç temizliği ve his yüklemeleri.

AŞK YARATIM KAMPI PROGRAMI

9 Ekim Cuma

 

19:00 mindful tanışma çemberi

20:30 akşam yemeği

21:30 kendine mektup (kendinle ve partnerinle ilişkiden beklentiler)

10 Ekim Cumartesi 

8:30 Meditasyon

9:00 Vinyasa Serbest Akış

10:00 Kahvaltı

12:00 Aşk nedir, Ruh ailesi, ruh eşi, ruh ikizi kavramları, his yüklemeleri, bilinçaltı blokajları pozitife dönüştürme (Theta healing)

14:00 Çay kahve sohbet molası

15:00 Yaratım meditasyonu

16:00 Serbest zaman (Denize girme, dinlenme)

20:30 Akşam yemeği

22:00 Bırakma meditasyonu

11 Ekim Pazar

8:30 Çakra meditasyonu ve Omurga nefesi

9:00 Vinyasa Serbest Akış

10:00 Kahvaltı

13:00 Aşka davet his yüklemeleri (theta healing)

14:30 Serbest zaman (Denize girme, dinlenme)

20:30 Akşam yemeği

22:00 5 adımlı farkındalık meditasyonu

12 Ekim Pazartesi

8:30 Aç kalbini nefes ve meditasyon pratiği,

9:00 Kalp çakrası yoga akışı

10:00 Kahvaltı 

13:00 Ruh eşi yaratım meditasyonu (birebir çalışma)

15:00 Serbest Zaman (Denize girme, dinlenme)

20:30 Akşam yemeği

22:00 Kendine mektup

13 Ekim Salı

8:30 Bedeni Uyandırma Akışı (Kundalini temelli)

10:00 Kahvaltı

12:30 Aşk çemberi 

14:00 Vedalaşma


Kimler katılabilir: 18 yaş üstü kişiler katılabilir. Yoga ve meditasyon pratikleri her seviyeye uygundur.

Kimler katılamaz: Atölye sırasında Theta healing tekniği kullanılacağı için şizofreni, bipolar bozukluk ve epilepsi rahatsızlığı olanların seanslardan ve eğitimlerden faydalanmaları mümkün değildir. 

Eğitim ücreti: 1350 TL

 

Konaklama Fethiye Kabak koyu Turan Hill Lounge’da 4 gece 5 gün şeklinde yapılacaktır. 

Turan Hill Lounge konaklama ücretleri:

Yarı açık ve kapalı bungalovlarda 2 kişilik konaklama seçenekleri mevcuttur. Ücrete konaklama, kahvaltı ve akşam yemeği dahildir. 

Konaklama Seçenekleri:

Yarı açık bungalov (banyo ortak kullanım): 700 TL

Klimalı ve banyolu bungalov: 1100 TL

Katılımın iptali ve ödemenin iadesi için kamp tarihinden en az 20 gün öncesinde bilgi verilmelidir.

Aşk yaratım kampı minimum 10 kişi ile yapılacaktır. Gerekli katılımcı sayısına ulaşılmadığı takdirde etkinlik iptal edilir ve ödediğiniz ücret geri verilir. Günümüz koşulları sebebiyle katılım 40 kişi ile sınırlıdır. 

Adres: Uzunyurt, 48300 Fethiye/Muğla 

Eğitmenler: Deniz Bıyıklı, Itır Karaçam

09 October 2020 Friday 19:00

13 October 2020 Tuesday 14:00


Turan Hill Lounge, in Kabak Valley, Fethiye, Muğla


View Map

Event Promoter

Aşk Yaratım Kampı
Aşk Yaratım Kampı Questions For Organizer?

Aşk sensin, kendini gerçekleştirmek ve aşkı hayatında yaşamak için 9-13 Ekim tarihlerinde Fethiye kabak koyunda yapacağımız aşk yaratım kampına seni davet ediyoruz. Sevginin kaynağına Theta healing ile bağlanacağız. Hayatından ruh eşini uzak tutan ilişki ve aile blokajlarından arınıp aşkı hayatına çekmen için gerekli olan bilinçaltı kodlarını değiştireceğiz. Güne enerji bedenini uyaran, arındıran yoga ve meditasyon pratiği ile başlıyacağız. Yoga, meditasyon, dönüştürücü nefes pratikleri ve Theta healing ile harmanladığımız bu program ile aşkı ve kendimizi keşfediyoruz. Deniz Bıyıklı ile Aşk nedir? Ruh ailesi, Ruh eşi, Ruh ikizi nedir? Tüm bunları öğrenerek aşkı hayatımıza çeken his yüklemeleri, aşkı uzak tutan bilinçaltı blokajlarının temizlenip pozitife dönüştürülmesiyle kendimizi aşka açıyoruz. Theta healing ile Ruh eşi yaratımı yaparak aşkı hayatımıza davet ediyoruz. Itır Karaçam ile Yoga ve meditasyon teknikleriyle bedenimizi ve zihnimizi aşka programlıyoruz. Özümüze olan sevgiyi hissediyoruz. Kendinize yeni bir adım atmak isterseniz sizleri de aramıza bekliyoruz. Aşkla kalın. Enerji çalışmasında üzerinde duracağımız konular: Ruh eşi, ikizi, ailesi kavramları, Eril dişil enerji dengesi, Tekrarlayan ilişki kalıpları, Cinsellik kalıpları, Sevginin yaratan tanımı, sevginin kabulü, Tekrarlanan ilişki kalıplarının iptali, İlişki içerisinde yaşadığımız negatif hisler, Eski partnerle aramızdaki bağdan özgürleşme, Aldatma/aldatılma, terk etme/edilme, inançların temizliği ve katılımcıya özel kendini doğru kişiyle ilişkiden uzak tutan inanç temizliği ve his yüklemeleri. Kimler katılabilir: 18 yaş üstü kişiler katılabilir. Yoga ve meditasyon pratikleri her seviyeye uygundur. Kimler katılamaz: Atölye sırasında Theta healing tekniği kullanılacağı için şizofreni, bipolar bozukluk ve epilepsi rahatsızlığı olanların seanslardan ve eğitimlerden faydalanmaları mümkün değildir. Eğitim ücreti: 1350 TL Konaklama Fethiye Kabak koyu Turan Hill Lounge’da 4 gece 5 gün şeklinde yapılacaktır. Turan Hill Lounge konaklama ücretleri: Yarı açık ve kapalı bungalovlarda 2 kişilik konaklama seçenekleri mevcuttur. Ücrete konaklama, kahvaltı ve akşam yemeği dahildir. Konaklama Seçenekleri: Yarı açık bungalov (banyo ortak kullanım): 700 TL Klimalı ve banyolu bungalov: 1100 TL ödemenin iadesi için kamp tarihinden en az 20 gün öncesinde bilgi verilmelidir. Aşk yaratım kampı minimum 10 kişi ile yapılacaktır. Gerekli katılımcı sayısına ulaşılmadığı takdirde etkinlik iptal edilir ve ödeme ücreti geri verilir. Günümüz koşulları sebebiyle katılım 20 kişi ile sınırlıdır. Adres: Uzunyurt, 48300 Fethiye/Muğla Eğitmenler: Deniz Bıyıklı, Itır Karaçam Eğitim Tarihi: 9 Ekim 2020 Eğitim Ücreti: 1350

Comments