15 August 2020 - Saturday

Feel The Bosphorus | Boat Party

Feel The Bosphorus | Boat Party

Event Details

Feel The Bosphorus geri dönüyor! 

Şehrin dinamik ve yoğun büyüsünü mavi tonları ve boğaz esintisiyle çıkardığımız Feel The Bosphorus serisi, uzun bir aradan sonra pandemi koşullarına uyum sağlayarak yepyeni bir konsept ile karşınızda. Adalarda yüzme turu ve sonrasında günbatımı seremonisi ile devam edecek etkinlikte, tüm sosyal mesafe ve hijyen kuralları uygulanacak olup teknemiz çeyrek kapasite ile katılımcıları ağırlayacak. (Kalkış noktamız ve tüm detaylar / kurallar katılımcılara özel mesaj ile iletilecek.)

Etkinlik 18 yaş ve üzeri katılımcılar içindir.
Organizasyon yetkilileri, uygun görmediği katılımcıları etkinlik alanına almama hakkına sahiptir. 


Tarih : 15 Ağustos Cumartesi, 15.00-21.00

——————————

Feel The Bosphorus; in which we thrill İstanbul’s dynamic and intense magic with blue shades and some Bosphorus breeze, is back!
Event which will take place according with pandemic rules, will provide us a swimming tour followed by a sunset ceremony. The boat will accept guests only as the quarter of capacity. (Departure point, details and rules will be sent to guests by message.)

Date: August 15th Saturday, 15.00-21.00

15 August 2020 Saturday 15:00

15 August 2020 Saturday 21:00


İstanbul Boğazı, Marmara Denizi, ,


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
FLUX. Questions For Organizer?

FLUX. A positive community aimed to support & improve the electronic music scene in Turkey, gathered by music & art enthusiasts. info@fluxtr.co

Comments