14 March 2014 - Friday

Uygulamalı Yalın Girişim

İstanbul, Şişli
Uygulamalı Yalın Girişim

Event Details

Girişim Fabrikası katkılarıyla İTÜ Girişimcilik Kulübü gururla sunar. 14 Mart Cuma günü 18:00’da başlayacak etkinliğe herkes katılabilir. İTÜ Taşkışla Kampüs’ünde gerçekleşecek olan etkinliğimizin konuşmacısı Murat Tortopoğlu. 
2 saat içinde iş fikrimle zengin olabilir miyim soruna cevap bulmak ister misin? Ödüllü oyunla sorunun cevabını bulacağın seminere katılarak kendine yatırım yap. Yalın girişim modelini öğrenme fırsatını kaçırma. 
ETKİNLİK ÜCRETSİZ, KONTENJAN SINIRLIDIR.

İletişim:
Ramazan Canbay 
05066056617
[email protected]

Murat Tortopoğlu Kimdir?
Murat Tortopoğlu Özyeğin Üniversitesi'nin desteklediği Girişim Fabrikası'nda Teknoloji Girişimcilik Supervisorü olarak çalışmaktadır. Burada iş hızlandırma programını yöneten Murat Tortopoğlu, Fabrika'ya giriş yapan Startup'ların hızlı ürün çıkarmalarına yardımcı olmaktadır.
Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden 2000 yılında mezun olan Tortopoğlu çeşitli şirketlerde Proje Müdürü ve İş Analisti olarak görev yapmıştır.

14 March 2014 Friday 18:00

14 March 2014 Friday 20:00


İtü Taşkışla Kampüsü Mimarlık Fakültesi, İTÜ Taşkışla Kampüsü Mimarlık Fakültesi, İstanbul, Türkiye, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

İTÜ GİRİŞİM
İTÜ GİRİŞİM

İTÜ Girişimcilik Kulübü; meraklı, gelişmeyi ve geliştirmeyi önceliğinde tutan, kalıplaşmış kariyer planlarından sıyrılıp daha iyi bir gelecek için hayal kuran gençleri bünyesine alan, 2006 yılından bu yana "Bırak Tutkun Geleceğin Olsun" mottosuyla girişimcilik ekosisteminin gelişmesine ve canlanmasına büyük katkı sağlayan İTÜ’nün en aktif öğrenci kulüplerinden biridir. Canlı ve dinamik ekibiyle girişimcilik ruhunu her yıl çeşitli etkinlikler, projeler ve yarışmalar düzenleyerek geleceğin girişimcilerinin ortaya çıkmasına ön ayak olan bir uzmanlık kulübüdür.