,
28 May 2020 - Thursday

DİJİTAL YERLİLER / Yeni Nesil Eğitim Modeli

Online
DİJİTAL YERLİLER / Yeni Nesil Eğitim Modeli

Event Details

DİJİTAL YERLİLER / Yeni Nesil Eğitim Modeli

Teknolojinin sağladığı sınırsız olanaklar, belirsizliklerin arttığı ve değişimin hızlandığı bir dünyada gençlerimizin adaptasyon kabiliyetini artırıyor ve ömür boyu öğrenmenin önemini ortaya koyuyor.
Bu eğitim modeli, düşünce ile eylemi kişiliğinde birleştiren, çözüm odaklı genç insan kavramını karşımıza çıkarıyor. Bu kadar değişimin ortasında çok önemli bir rol oynamaya aday gençlerin temel özellikleri, teknoloji ile sağlam bir bağlantı kurmak ve onu iyi kullanmak oluyor.

Değer yaratma konusunda eğitilmiş bireylerden oluşan toplumlar, insanlık için çalışacak ve üst ırk sıkıntısı olmadan herkesi kapsayacak bir dünya düzeni kurgulayacak. Bu önerme, robotlar ile birlikte çalışmaya kadar uzanan bir dizi kurgu içinde insanın var olma ve yol gösterme formülünü de özetliyor.
Bu formülü hayata geçirmek için farklı düşünüp hayal kurabilen ve teknolojinin imkanlarını kullanarak bunları hayata geçirebilen çocuklara ya da geleceğin büyüklerine ihtiyacımız var. Dijitalleşen dünyada teknolojinin sağladığı olanaklarla barışık olmak çocukların hayallerini gerçekleştirebilmesi için önemli bir olanak yaratıyor. Tek sınırın gökyüzü olduğu bu dünyada hayal kurabilen ve kendini gerçekleştirebilen çocuklar başarılı olacak.

Zeynep DERELİ
Tink Teknoloji ve İnsan Kolejleri Kurucusu / Yazar

Bu Değer Katan Eğitimi canlı olarak izleyebilecek 100 kişiden birisi olmak için hemen kayıt olabilirsiniz.
Kayıt için: https://bit.ly/DKE-28Mayis
28 Mayıs 2020 Perşembe 21:30
Meeting ID: 824 6173 2858

Değer Katan Eğitimler serisinin tamanına ulaşmak için:
YouTube kanalımıza hemen abone olabilirsiniz.
https://bit.ly/ValoremTeam-YouTube

#ZeynepDereli #DijitalYerliler #YeniNesilEğitim #Teknoloji #İnovasyon #Eğitim #DijitalDönüşüm #YeniNormal #Teknoloji #inovasyon #Girişimcilik #Danışmanlık #SAAS #Valorem #Değer #DeğerKatmak #DeğerDanışmanı #ValoremTeam #DeğerKatanEğitimler #Etkinlik #OnlineEtkinlik #Eğitim #OnlineEğitim #Seminer #OnlineSeminer #İşDünyası

28 May 2020 Thursday 21:30

29 May 2020 Friday 22:30


Online Event - Zoom + Youtube

Event Promoter

Valorem Team
Valorem Team Questions For Organizer?

Valorem Team olarak amacımız; Kendimize, Çevremize ve Ülkemize Değer Katabilmek. "Değer Katan Eğitimler”imize göz atabilir ve ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Daha önce gerçekleşen eğitimlerimizi ise YouTube kanalımıza abone olarak izleyebilirsiniz. https://lnkd.in/g3s4Hva

Comments